North Video – Škola sexu – 10. lekce – Kreativní polohy pro milenecké páry

North Video ve své sérii DVD pro dospěláky vydává již desátý díl výukového cyklu a ve středu 3. února 2010 za 49,- Kč lze zakoupit disk Škola sexu – 10. lekce – Kreativní polohy pro milenecké páry. Lepší sex = lepší vztahy, pod vedením nejlepších sexuologů světa. DVD připravil MUDr. Radim Uzel, CSc. 

 

Po dlouhá staletí byla lidská sexualita zahalována rouškou jakéhosi tajemství. Navíc byl lidský intimní život považován za něco neslušného a nemravného. Svobodná společnost odstraňuje tyto nálepky nemravnosti a lidská sexualita začíná být chápána jako přirozená součást života. Je nedílnou součástí osobnosti každého člověka a naplňuje základní lidské potřeby. Plný rozvoj sexuality je proto základem osobního, mezilidského a společenského štěstí. 

 

I dlouholetí partneři mohou zažívat vášeň každý den. Probuďte představivost a nažhavte se pomocí poloh, které mohou stimulovat několik erotogenních zón najednou.

 

Přední sexuologové vám pomohou přeonat ostych bránící v experimentování. Nechte se unést a uvolněte se. Láska nezná hranice, a to platí i při milování v dobře fungujícím vztahu. 

 

Údaje o DVD:

 

Délka: 64 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 4:3

Bonus: Není větší lásky, Důležité informace