North Video – Škola sexu – 28. lekce – Sex na hraně

North Video ve středu 9. června 2010 pokračuje v osvětové činnosti a za 49,- Kč přináší DVD Škola sexu – 28. lekce – Sex na hraně. Lepší sex = lepší vztahy, pod vedením nejlepších sexuologů světa. DVD připravil MUDr. Radim Uzel, CSc.

Po dlouhá staletí byla lidská sexualita zahalována rouškou jakéhosi tajemství. Navíc byl lidský intimní život považován za něco neslušného a nemravného. Svobodná společnost odstraňuje tyto nálepky nemravnosti a lidská sexualita začíná být chápána jako přirozená součást života. Je nedílnou součástí osobnosti každého člověka a naplňuje základní lidské potřeby. Plný rozvoj sexuality je proto základem osobního, mezilidského a společenského štěstí. 

 

Zdá se vám, že spojení "obyčejní partněři" a "neobyčejný sex" spolu neladí? Nahlédnutím do ložnic našich dobrovolných párů toto vaše zdání vyvrátíme!

 

Objevováním nových erotických detailů, rozkrýváním netušených možností a nekonečným atakováním těch nejpříjemnějších hranic lidské slasti vám pomůžeme smazat z pravidelného partnerského sexu nálepku všednodennosti a "povinnosti".  

 

Zadní strana obalu 

Údaje o DVD:

 

Délka: 74 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 4:3

Bonus: Důležité informace