Špidla Data Processing – Cesta za dobrodružstvím – Kouzelné obrazy

 

Ve čtvrtek 17. června 2010 můžeme na pultech očekávat další oblíbenou hru od vydavatelství Špidla Data Processing. Na řadě jsou další pokračování Nelly a Tomáše v PC hře Cesta za dobrodružstvím – Kouzelné obrazy, která je volným pokračováním své předchůdkyně s podtitulem Zlatý sen . Cena obvyklých 49,90 Kč

 

Napínavá logická hra pro celou rodinu.

Pomozte Nelly vystopovat a zachránit bratra ze záhadného rumunského hradu! Vstupte do kouzelných obrazů a krůček po krůčku odhalte tajemství Kamene mudrců. Využijte svou moudrost a intuici ke zlomení kleteb.

Vypátráte zlolajného věznitele? Pokud ano, za odměnu si domů přivezte prastarý poklad nevyčíslitelné ceny! Pojďte se bavit hned teď!

Tom je uvězněn v tajemném hradu. Vydejte se s Nelly na vzrušující cestu a dostaňte Toma do bezpečí. Zaručeně se přitom pobavíte!
Vaším úkolem bude projít šesti kouzelnými obrazy a vypátrat místo, kde je Tom uvězněný. Po cestě budete mít příležitost předvést své logické myšlení a rozlišovací schopnosti – čeká vás totiž spousta ukrytých předmětů a zapeklitých hlavolamů.

– Více než 100 zábavných úkolů
– Nádherná grafika
– 2 stupně obtížnosti
– Zachraňte bratra!

Pokud se vám podaří všechny potřebné věci najít a správně je použít, vysvobodíte Toma a potrestáte padoucha, který všechno způsobil! Jako bonus si ještě odnesete cenný poklad. Pojďte hrát – zábava je zaručena! 

Požadavky:

– Windows XP / Vista / 7
– procesor 1 GHz
– 128 MB RAM
– DirectX
– 95 MB na pevném disku
– doporučena je myš a zvuková karta