North Video – Profesionálové – DVD 6

Šestý disk seriálu Profesionálové vydává North Video v pátek 19. června 2009 za 49,- Kč. Nezkrácená remasterovaná verze TV seriálu. 

Ray Doyle, William Bodie. Bývalý policista a bývalý voják. Spojeni v jeden tým, aby se přidali k Georgovi Cowleymu, do nové organizace CI5. Jsou pověřeni bojem s teroristy, kriminálníky a korupcí – kdekoliv na ně narazí a bojují všemi prostředky. Jediní, komu mohou věřit, jsou jen oni sami.

Britský televizní seriál, který si získal miliony příznivců, lety neztratil nic ze své jedinečnosti. Sympatické ústřední trio příslušníků CI5, důmyslné zápletky, dynamická akce a skvělé dialogy okořeněné pověstným anglickým humorem – to vše v celkem 57 epizodách.

DVD obsahuje 2 díly:

13. Člen klanu (50:33)

Rozdíl v barvě kůže… Opravdu může Ku-klux-klan operovat na území Velké Británie? Poté, co se právník snaží bránit černé nájemníky a je mu vyhrožováno, to tak vypadá. Bodie je v průběhu vyšetřování hospitalizován, a tak je na Doylovi, aby dokončil misi v utajení.

14. Pronásledovaný lovec (50:50)

Na mušce… Když je Doylovi ukradena hi-tech puška se speciálním laserovým zaměřováním, začnou mu velké trable. V průběhu pátrání po zbrani totiž zjistí, že ho má zloděj neustále na mušce.

Zadní strana obalu

Žánr: krimi, akční

Země původu: Velká Británie

Rok vzniku: 1977

Originální název: The Professionals

Režie: Charles Crichton, Tom Clegg, Ernest Day, Francis Megahy, Martin Campbell, Sidney Hayers, Peter Medak, David Wickes, Pat Jackson, Douglas Camfield

Námět: Brian Clemens

Scénář: Brian Clemens, Ranald Graham, Gerry O’Hara, Anthony Read, Roger Marshall, Christopher Wicking, Edmund Ward, Don Houghton, Dennis Spooner, Stephen Lister, Tony Barwick

Hrají: Lewis Collins, Martin Shaw, Gordon Jackson, Ian McDiarmid, Pierce Brosnan, Jiří Pravda, David Suchet, Peter Cellier, Patrick Malahide, Patricia Quinn, Vicki Michelle, Nick Brimble, David Bradley

Údaje o DVD:

Délka: 102 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky (dabing Česká produkční 2000 pro CET 21)

Titulky: česky vypínatelné u českého zvuku, česky napevno s anglickým zvukem

Obraz: barevný remasterovaný PAL DVD9 4:3

Bonus: Dále připravujeme (ukázky ze seriálu Profesionálové, epizody: Soud – 1:00 min., První noc – 0:55 min., obě ukázky anglicky)