Špidla Data Processing – Čtvero démonů: Sběratelská edice (PC hra)

V pátek 8. ledna 2016 zase rovnou ve sběratelské edici další z počítačových her společnosti Špidla Data Processing, za 99,90 Kč tentokrát napínavá hledačka Čtvero démonů.

Hororová hledačka s úchvatnou grafikou

Bonusový příběh a hraní navíc

Strategická příručka pro hru

Odměny za dobrou hru

Minihry

Tapety

Soundtracky

Mnoho dalšího

ctvero_demonu_01

ctvero_demonu_02

ctvero_demonu_03

ctvero_demonu_04

ctvero_demonu_05

ctvero_demonu_06

ctvero_demonu_07

ctvero_demonu_08

Jen s nesmírným úsilím byl před časem zastaven drtivý nápor čtyř zaprodanců zla. Čtyř jezdců Apokalypsy, kteří kolem sebe šířili pravé peklo. Ale pozor – nejsou mrtví, ale proměněni v kamenné sochy čekají na na nádvoří starého opuštěného hradu na svoji další příležitost.

Jako první se probouzí Harpyje a hned její první cesta vede mezi lidi. Vesnicí se rychle šíří panika. Kdo vyvolal tisíciletou kletbu, která sochu probudila? Co má v plánu a proč se spolčil s brutálními jezdci? Jak se zbavit řádící Harpyje a co sochy ostatních jezdců? Hrozí snad, že i ty se proberou k životu?

Starý čaroděj Maaron si vzpomíná, že celý kraj naposledy zachránila statečná dívka ze světa lidí. Podaří se jí to i dnes? V sázce je víc než jen budoucnost kraje, tentokrát jde o osud celého lidstva.

Třetí pokračování úspěšné hledačky s českým dabingem vám přinášíme ve sběratelské edici.

Čeká vás navíc:

Spousta miniher a bonusových rébusů

Kouzelné předměty, které mění svůj tvar

Ocenění za pokroky ve hře Integrovaný průvodce hrou, díky kterému vám nic neunikne

Spořič obrazovky, soundtrack a další milé pozornosti

Požadavky: Windows Vista/7/8/10, procesor 1,6 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 1160 MB volného místa na disku, připojení k internetu. Doporučena je myš a zvuková karta.

Zadní strana