North Video – Co je, Andy? 07. DVD

North Video přesouvá na čtvrtek, tudíž 24. června 2010, pokračování animovaného seriálu Co je, Andy? V prodeji bude sedmý disk za 49,- Kč. Inspirace pro začínající i pokročilé puberťáky.  

Kanaďané, jak všichni víme, mají zvláštní smysl pro humor. Kanadský puberťák Andy Larkin má ze všeho nejraději vypečenou zábavu, kterou také důkladně a s nadšením vymýšlí. Je to opravdový nadšenec, a veškerý svůj čas a energii věnuje právě žertům, což občas dohání jeho sousedy, kantory a náhodné oběti k zoufalství. Kdo dokáže přeměnit nudný večírek v opravdovou show, z místního hezouna a nafoukance udělat blbečka, a ještě se stihne zakoukat do krasavice Lory? No přece Andy!

 

Disk bude obsahovat 3 epizody:  

 

21. Pohrozte dítěti (15. epizoda – Wag the Kid – 21.července 2001) – 21:30

Nikdo netuší, jak to Andy dokázal, ale podařilo se mu přesvědčit obyvatele města, že by byl rozhodně tím nejlepším starostou. Slovo dalo slovo, a on se na zkušební týden ujímá úřadu.

 

22. Prosaď to (Bring It Off – 5. ledna 2002) – 21:30

Původně to vypadalo na dost nudný večírek, jenže pak to vzal do ruky Andy. Společně s Dannym se převlékli za tučňáky, a hned bylo o zábavu postaráno.

 

23. Převtipkováno (20. epizoda – Pranks a Lot – 12. ledna 2002) – 21:30

Obyvatelé East Gacklu aby dnes raději nevycházeli do ulic – Andy a Jen totiž uzavřeli sázku, komu se během dne podaří napálit více lidí.

Žánr: Animovaný / Rodinný 

Země původu: Kanada

Rok vzniku: 2001- ???? 

Délka: cca 20 minut každý díl 

Původní název: What’s with Andy?

Scénář: Nisha Muire, Adam Cohen, Andy Griffiths, Rick Groel, Michelle Lamoreaux, Robert Lamoreaux, Kat Likkel, Michael Maler, Joseph Purdy, Ford Riley, Tom Sheppard

Produkce: Andrew Makarewicz

Společnost: CinéGroupe

Údaje o DVD:

Délka: 63 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky 

Titulky: žádné

Obraz: barevný 4:3

Bonus: