North Video – Král dinosaurů 17. DVD

North Video ve čtvrtek 24. června 2010 za 69,- Kč přináší další pokračování série Král dinosaurů, i 17. DVD bude vybaveno bonusovými hracími kartami uvnitř obalu.  Jedině D-Team může zachránit dinosaury na kartičkách!

Max, Rex a Zoe jsou skupinou přátel známou jako D-Tým. Jediné na co myslí je přátelství a zábava, to se však zmení v okamžiku, když v lese najdou tři fosílie a přitom se jim podaří pomocí záhadných karet oživit dinosaura.

Dřív, než si to stačí uvědomit, je D-Tým vyslán na záchranu prehistorických dinosaurů, kteří jsou věznění v podobě karet tajemnou organizací Alpha Gang. Skupina, která posbírá všechny karty jako první, se stane králem dinosaurů. Neuvěřitelné příhody s prehistorickými dinosaury mohou začít!

Monumentální antické Koloseum se má stát svědkem nebývalé podívané. V aréně se spolu v nelítostném souboji utkají dva soupeři: obří pravěcí veleještěři a římští gladiátoři v plné zbroji. K tomuto nerovnému zápasu je přinucen i legendární římský gladiátor Spartakus. Max, Rex a Zoe z D-týmu se rozhodli, že se k této bitvě připojí, aby svého oblíbeného hrdinu SPartaka zachránili. Stroj času je hravě přenesl do minulosti a oni se na krátký čas stali součástí dávné historie.

DVD obsahuje 3 epizody:

53. Zápas v Koloseu (Coliseum Clash / 剣闘士スパルタカス) – 21:16 – 24. února 2008 – ?

54. Není krásnější město než Řím (There’s No Place Like Rome / ディノテクト オン!) – 20:42 – 2. března 2008 – Yangchuanosaurus, Piatnitskysaurus

55. Dinosauři z Karibiku (Dinosaurs of the Caribbean / カリブ海の恐竜) – 20:44 – 9. března 2008 – Diceratops, Edmontonia

Zadní strana

Žánr: Animovaný

Země původu: Japonsko

Rok vzniku: 2007

Délka: 79 epizod po cca 22 minutách

Původní název: Dinosaur King / Kodai Ōja Kyōryū Kingu / 古代王者 恐竜キング Dキッズアドベンチャー

Režie: Katsuyoshi Yatabe

Koncept: Kenji Sugano (Sega)

Postavy: Masayuki Hiraoka

Dohled: Yasushi Hirano, Masakazu Hishida

Umělecká režie: Toshihisa Koyama, Yukiko Ogawa

CGI režie: Kiichiro Inoue

Produkce: Kenichi Kawamoto (NagoyaTV), Teruaki Mimatsu (ADK), Youichi Watanabe (Sunrise), Shinji Maio (Sega), Hidetaka Ikuta (ADK), Hisaya Nozaki (NagoyaTV), Masayuki Ozaki (Sunrise)

Hudba: Yuko Fukushima

Kamera: Takashi Suehiro

Zvuk: Wataru Idachi

Střih: Kumiko Sakamoto

Společnost: Asatsu DK / Nagoya Broadcasting Network / Sega / Sunrise

Údaje o DVD:

Délka: 60 minut (62:38)

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 4:3

Bonus: Nejen pro nejmenší, 3 páry hracích karet pexesa ubnitř obalu