North Video – Škola sexu – 14. lekce – Tantrický průvodce lepším sexem

North Video přichází s pravidelným DVD pro dospěláky, ve středu 3. března 2010 za 49,- Kč je možno zakoupit další díl výukového cyklu Škola sexu – 14. lekce – Tantrický průvodce lepším sexem. Lepší sex = lepší vztahy, pod vedením nejlepších sexuologů světa. DVD připravil MUDr. Radim Uzel, CSc. 

 

Po dlouhá staletí byla lidská sexualita zahalována rouškou jakéhosi tajemství. Navíc byl lidský intimní život považován za něco neslušného a nemravného. Svobodná společnost odstraňuje tyto nálepky nemravnosti a lidská sexualita začíná být chápána jako přirozená součást života. Je nedílnou součástí osobnosti každého člověka a naplňuje základní lidské potřeby. Plný rozvoj sexuality je proto základem osobního, mezilidského a společenského štěstí. 

 

Staří filozofové věřili, že sexuální energie je jednou z nejsilnějších energií tohoto světa. Připojte se k cestě za poznáním východní filozofie sexu vedoucí ke spirituálnímu osvícení. Mezinárodně uznávaní odborníci vás provedou tantrickými metodami, které prodlužují a zintenzivňují orgasmus.

 

Objevte v sobě rezonující sexuální energii, která vás pojí emočně, fyzicky i duchovně v jednu bytost. Ukážeme vám, že existuje orgasmus bez ejakulace a dokonce i bez erekce. O to nesmíte přijít! 

Zadní strana obalu 

Údaje o DVD:

 

Délka: 66 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 4:3

Bonus: Lepší orgasmus, Není větší lásky, Důležité informace