North Video – Co je, Andy? 09. DVD

North Video ve čtvrtek 8. července 2010 pokračuje v animovaném seriálu Co je, Andy? V prodeji bude devátý disk za 49,- Kč. Inspirace pro začínající i pokročilé puberťáky.  

Kanaďané, jak všichni víme, mají zvláštní smysl pro humor. Kanadský puberťák Andy Larkin má ze všeho nejraději vypečenou zábavu, kterou také důkladně a s nadšením vymýšlí. Je to opravdový nadšenec, a veškerý svůj čas a energii věnuje právě žertům, což občas dohání jeho sousedy, kantory a náhodné oběti k zoufalství.

 

Kdo dokáže přeměnit nudný večírek v opravdovou show, z místního hezouna a nafoukance udělat blbečka, a ještě se stihne zakoukat do krasavice Lory? No přece Andy!

 

Disk bude obsahovat 4 epizody, tentokrát už 2. sezóny z roku 2003:  

 

27. Co je s Jeanem Thomasem? (What’s with Jean-Thomas? – 3. prosince 2003)

Andy se vydává za Jeana Thomase, své po dlouhých letech nalezené dvojče z Montrealu. Chce zaimponovat milované Lori, a konečně tak získat její srdce.

 

28. Šťastlivec (The Fortunate One – 10. prosince 2003)

Andy se dal na astrologii. Pro školní noviny vytvořil fingovaný horoskop, aby otestoval lehkověrnost svých spolužáků. 

 

29. Libozvučný výdělek (The Musical Fruit – 17. prosince 2003)

Charitattivní oběd pro chudé není zrovna příležitostí k žertu, to si Andy vážně uvědomuje. Pokud se tedy i tentokrát cosi zvrtlo, nebyla to tak docela Andyho chyba.

 

30. Shodit váhu (Weight to Go, Andy! – 9. ledna 2004)

Jenina posedlost vlastním zjevem je vodou na mlýn dalších Andyho žertů. Stačí trochu upravit zrcadlo – a najednou má Jen o bradu víc! Když však do koupelny přijde Jenina matka, nastanou problémy. 

Zadní strana obalu 

Žánr: Animovaný / Rodinný 

Země původu: Kanada

Rok vzniku: 2001 – ???? 

Délka: cca 20 minut každý díl 

Původní název: What’s with Andy?

Scénář: Nisha Muire, Adam Cohen, Andy Griffiths, Rick Groel, Michelle Lamoreaux, Robert Lamoreaux, Kat Likkel, Michael Maler, Joseph Purdy, Ford Riley, Tom Sheppard

Produkce: Andrew Makarewicz

Společnost: CinéGroupe

Údaje o DVD:

Délka: 84 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky 

Titulky: žádné

Obraz: barevný 4:3

Bonus: trailery