Magic Box – Hunger Games kolekce (4 DVD)

V neděli 28. srpna 2016 nabízí společnost Magic Box za 499,- Kč komplet 4 DVD Hunger Games kolekce 1-4.

Kolekce obsahuje:

Hunger Games (The Hunger Games)

2012 / Dobrodružný, Thriller, Sci-Fi / 137 minut / USA

V ruinách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s hlavním městem Kapitol a dvanácti přilehlými kraji. V Kapitolu se každý rok koná klání s názvem Hunger Games, do kterého musí každý z krajů vyslat jednoho chlapce a jednu dívku. Šestnáctiletá Katniss Everdeen se dobrovolně nabídne, že ve hře zastoupí svou mladší sestru a musí se spolehnout hlavně na své instinkty, jelikož proti ní stojí protivníci, kteří se na souboj připravovali celý život. Má-li se ještě někdy vrátit domů do 12. kraje, bude muset v aréně, kde spolu soupeří boj o přežití s lidskostí a život s láskou, učinit ta nejtěžší rozhodnutí.

Hrají: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks, Liam Hemsworth, Willow Shields, Leven Rambin, Wes Bentley, Woody Harrelson, Stanley Tucci, Dayo Okeniyi, Kalia Prescott, Donald Sutherland, Isabelle Fuhrman, Paula Malcomson, Toby Jones, Lenny Kravitz, Brooke Bundy, Mackenzie Lintz, Alexander Ludwig, Jack Quaid, Amandla Stenberg, Annie Thurman, Jacqueline Emerson, Ian Nelson, Steve Coulter, Phillip Troy Linger, Anthony Reynolds, Julie Ivey.

Režie: Gary Ross

Kamera: Tom Stern

Hudba: James Newton Howard, T-Bone Burnett, Jo Blankenburg

Scénář: Gary Ross, Suzanne Collins, Billy Ray

Produkce: Nina Jacobson, Jon Kilik

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1

Titulky: české, české pro neslyšící

Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1

Hunger Games: Vražedná pomsta (The Hunger Games: Catching Fire)

2013 / Dobrodružný, Thriller, Sci-Fi / 140 minut / USA

Katniss Everdeen a Peeta Mellark se po šokujícím vítězství v 74. ročníku Hunger Games vrací domů. Jako vítězové musí ale brzy domov a své rodiny znovu opustit a vydat se na okružní jízdu po všech krajích Panemu. Jejich úkolem je bavit lidi, oproti očekávání Kapitolu ale Katniss a její příběh inspiruje ke vzpouře. Během turné po krajích Panemu Katniss vycítí, že se neodvratně schyluje k revoluci. Hlavní město ale stále drží moc pevně ve svých rukou a prezident Snow není člověk, se kterým je dobré si zahrávat. Ve vhodný čas, ve vhodný moment, Katniss Everdeen musí být zlikvidována. Sílu Kapitolu mají symbolizovat přípravy na 75. Hry, které skrývají překvapení a rozhodnou o budoucnosti celého Panemu. Katniss a Peeta musí zpět do arény.

Hrají: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Stanley Tucci, Toby Jones, Donald Sutherland, Willow Shields, Amanda Plummer, Jena Malone, Lynn Cohen, Meta Golding, Alan Ritchson, Sam Claflin, Juliet Reeves, Paula Malcomson, Lenny Kravitz, Stephanie Leigh Schlund, Bruno Gunn, Jeffrey Wright, Kirk LaSalle, Elena Sanchez, Monique Ganderton, Stef Dawson, Elyse Dufour, Maria Howell, E. Roger Mitchell, Wilbur Fitzgerald, Erika Bierman.

Režie: Francis Lawrence

Kamera: Jo Willems

Hudba: James Newton Howard

Scénář: Michael Arndt, Simon Beaufoy

Produkce: Nina Jacobson, Jon Kilik

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1

Titulky: české, české pro neslyšící, maďarské

Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1

Bonusy:

• Audiokomentář s režisérem Francisem Lawrencem a producentkou Ninou Jacobsonovou

• Vystřižené scény

• Jak přežít hru – Natáčení Hunger Games: Vražedná pomsta

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (The Hunger Games: Mockingjay – Part 1)

2014 / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller / 118 minut / USA

Katniss Everdeenová prožívá nejtěžší období svého života. Ačkoli z Her čtvrtstoletí jakžtakž vyvázla se zdravou kůží a máma se sestrou jsou v bezpečí, její starosti ještě neskončily. Capitol srovnal se zemí Dvanáctý obvod, zahynuly tisíce lidí a Katniss pronásleduje pocit viny. Navíc Peeta Mellark, její partner z Her, zůstal v rukou nepřátel. Na čelo odboje se postavil Třináctý obvod, i když jen donedávna se o jeho existenci téměř nic nevědělo. Válka přináší oběti na obou stranách, rozdíly mezi dobrem a zlem se stále více stírají. Vítězství se sice přiklání na stranu rebelů, ale konec je stále v nedohlednu. Krveprolití může zastavit pouze Katniss. Pokud chce zachránit Peetu, zabránit dalšímu maření životů, porazit Sídlo a nenáviděného prezidenta Snowa, musí se znovu chopit symbolu Reprodrozda. Opět zjišťuje, že o svém osudu nerozhoduje sama, ale do jisté míry se stává nástrojem v mocenském souboji. A stále nevyřešila dilema, kterému ze dvou nejbližších přátel patří její city …

Hrají: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Willow Shields, Sam Claflin, Mahershala Ali, Robert Knepper, Natalie Dormer, Evan Ross, Jena Malone, Jeffrey Wright, Elden Henson, Patina Miller, Wes Chatham, Phillip Troy Linger, Monique Ganderton, Stef Dawson, Paula Malcomson, Erika Bierman, Rus Blackwell.

Režie: Francis Lawrence

Kamera: Jo Willems

Hudba: James Newton Howard

Scénář: Danny Strong, Peter Craig

Produkce: Nina Jacobson, Jon Kilik

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1

Titulky: české, české pro neslyšící

Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1

Bonusy:

• Komentář režiséra Francise Lawrence a producentky Niny Jacobson

• Přímo ze srdce

• Síla vzdoru – Vynechané scény

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (The Hunger Games: Mockingjay – Part 2)

2015 / Dobrodružný, Dobrodružný, Thriller / 130 minut / USA

V poslední kapitole nejde jen o přežití, ale bojuje se o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her.

Hrají: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Sam Claflin, Elizabeth Banks, Donald Sutherland, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman, Willow Shields, Jeffrey Wright, Stanley Tucci, Toby Jones, Mahershala Ali, Jena Malone, Natalie Dormer, Gwendoline Christie, Elden Henson, Robert Knepper, Evan Ross, Wes Chatham, Joe Chrest, Phillip Troy Linger, Monique Ganderton, Stef Dawson, Patina Miller, Mark Jeffrey Miller, Michelle Forbes, Misty Ormiston, Kim Ormiston, Paula Malcomson, Eugenie Bondurant, Meta Golding

Režie: Francis Lawrence

Kamera: Jo Willems

Hudba: James Newton Howard

Scénář: Danny Strong, Peter Craig

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1

Titulky: české, slovenské

Obrazové formáty: 16:9

Bonusy:

• Vysoce ceněné cíle – Herecký soubor

• Navigace minovým polem – Produkce v Atlantě, Paříži a v Berlíně

• Procházení ohněm – Zakončení ságy