Magic Box – Pat a Mat ve filmu

V neděli 6. listopadu 2016 za 99,- Kč nabízí Magic Box celovečerní verzi příběhů animovaných šikulů Pat a Mat ve filmu. 40 let nejlepší přátelé!

…a je to!

Dvojice „šikulů“ Pat a Mat se vrací na scénu, a to rovnou v celovečerním filmu pro celou rodinu! Známí nešikové v roce 2016 slaví 40 let od svého vzniku, a byť se na stříbrném plátně ještě nepředvedli, pro kutily jejich kalibru to přeci nemůže být problém. Obzvlášť, když mají na půdě krabice plné filmů a pod schody promítačku, na které fanouškům své příhody rádi odpromítají…

pat_a_mat_ve_filmu_01

pat_a_mat_ve_filmu_02

Nebyli by to ale oni, kdyby se nepotýkali s celou řadou nástrah. A tak se tentokrát utkají se zákeřným kaktusem, suchým stromem nebo se rozhodnou „zvelebit“ svůj příbytek originálními úpravami. A jelikož jsme ve 21. století a všude se propaguje zdravý styl života, i „ajeťáci“ se pokusí dostat do kondice protáhnutím svých těl na rotopedu. Jak se jim to povede?

Na csfd.cz 71: Nejde o film, ale slepenec 10 epizod („jsou z cyklu Pat a Mat na venkově – Vodovod, Papírový servis, Vysavač, Podlaha, Suchý strom, Pomerančová šťáva, Rotoped, Kaktus, Obkladačky a Sluneční clona – a dvojka nešikovných kutilů si je pouští na promítačce – fragmenty z dílu Promítačka), takže jde v podstatě o podvod na divácích.

Žánr: Animovaný / Rodinný

Země původu: Česká republika

Rok vzniku: 2016

Délka: 78 minut

Kinopremiéra v ČR: 31. března 2016

Režie: Marek Beneš

Scénář: Marek Beneš

Produkce: Tomáš Eiselt

Hudba: Petr Skoumal

Kamera: Jan Chvojka

Střih: Marek Beneš

Hrají: Pat a Mat

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL 16:9

Bonus: Film o filmu