North Video – Kocour Raplík 4

North Video v pátek 23. července 2010 pokračuje v dalším animovaném seriálu televizního kanálu Jetix a vychází Kocour Raplík 4 za 49,- Kč, čímž se uzavírá první sezona z roku 1992.  

Jmenuje se Raplík a smůla se mu doslova lepí na paty. Každou chvíli ho něco málem rozmačká, roztrhne nebo na něj spadne – zkrátka sprovodí ze světa. Ale tenhle kocourek vydrží naprosto všechno, a ještě si přijde pro další přídavek.

Aby ne! Pomáhá mu totiž jeho dobrý kamarád Sharky, pes, který je sice o hlavu menší než Raplík, ale zuby má jako motorová pila. A s pomocí nezůstává pozadu ani Raplíkova láska Annabelle, která je zase pro změnu čtyřikrát větší než on a nosí růžové boty.

Raplík vždycky všechno myslí dobře, ale má prostě smůlu. Jeho dobré srdce však naštěstí většinou napraví vše, co způsobil kvůli své trošku hloupé hlavičce.

Na disku budou 3 epizody:

11. RAPLÍK CESTOVATEL (The Eekcidental Tourist) – 20:31

12. TERMINÁTOR (The Eeksterminator) – 20:31

13. NENÍ NAD TO, MÍT DEVĚT ŽIVOTŮ (It’s A Wonderful Nine Lives) – 20:31

Zadní strana obalu 

Žánr: Animovaný / Komedie / Rodinný

Země původu: Kanada / USA

Rok vzniku: 1992 – 1997

Původní název: Eek the Cat

Světová premiéra: 12. září 1992

Délka: 75 x 20 minut

Režie: John Halfpenny (1992-1994), Jamie Whitney (1995-1997), Savage Steve Holland

Scénář: Savage Steve Holland, Bill Kopp, Sandy Fries

Produkce: Patricia R. Burns, Michael Hirsh, Stephen Hodgins, Savage Steve Holland, Bill Kopp, Patrick Loubert, Clive A. Smith, Merle-Anne Ridley, Jocelyn Hamilton, Joe Hamilton

Hudba: Nathan Wang

Společnost: Savage Studios / Nelvana / Fox Children’s Productions

Údaje o DVD:

Délka: 60 minut (61:32)

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 4:3

Bonus: Nejen pro nejmenší (trailery: Monster Warriors, Dobrodružství Olivera Twista, Princezna Sissi, Spider-Man Unlimited, Diabolik, Co je, Andy?, Zvídavá rodinka, Závody Nascar, X-Men, Sonic X)