Špidla Data Processing – Železný princ: Sběratelská edice (PC hra)

Ve čtvrtek 13. dubna 2017 společnost Špidla Data Processing vrací na pulty ve Sběratelské edici starší počítačovou hru Železný princ za 99,90 Kč.

– napínavá hledačka s tajemnou atmosférou

– český dabing

– bonusový příběh a hraní navíc

– spořiče obrazovky

– grafické návrhy

– tapety

– hudba

– mnoho dalšího bonusového obsahu!

Namariel je poklidné a vzkvétající království, které oplývá přírodním bohatstvím. Všichni v něm žijí v míru a spokojeně, když tu jednoho dne se na jeho hranicích objeví Železný princ. Krutý a bezohledný vůdce armády mechanických bojovníků, kterým chybí cit i svědomí. Je to nelítostná síla připravená zničit cokoliv. Stačí jen pokyn velitele. A ten teď lační po nerostném bohatství Namarielu, aby mohl vystavět další řady nemilosrdných bojovníků a získat tak ještě větší sílu a moc.

A nyní jste tu vy – a právě jen vy tento svět můžete zachránit. Musíte uprchnout z vězení a přijít na kloub záhadné temné moci, kterou vládne Železný princ. Jen tak ho lze porazit a ochránit celé království.

Postavte se hrůzovládci, odhalte a zničte zdroj síly Železného prince. Vzrušující dobrodružství a svět plný tajemství čekají jen na vás!

Ve hře na vás čeká:

Krásná grafika

Napínavá zápletka

Dlouhá hra

Český dabing

Ve sběratelské edici naleznete:

Strategickou příručku, která vám pomůže v cestě hrou

Nákresy, tapety, spořič obrazovky, hudbu a videa

Bonusový příběh plný akce a napětí:

Myslíte si, že jste Železného prince porazili a konečně je po všem? Ale kdepak! V bonusovém příběhu se dočkáte překvapení!

Železné brnění je opravdu pevné, zloduch tedy pád z věže přežil a poté se vypařil neznámo kam. Dostal sice lekci, ale se svými plány nehodlá přestat. Spojte své síly se strýčkem Davincinem a vydejte se toho padoucha opět přemoci. A tentokrát jednou provždy!

Požadavky: Windows Vista/7/8/10, procesor 2 GHz a vyšší, 2 GB RAM, DirectX, 1400 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.