Interdomino Kids – Rexík 1

Dnes 14. 3. 2008 jako posledních několik pátků překvapila edice InterDomino s podtitulem Kids s DVD pro děti Rexík 1. Za 39,– Kč si tak můžete koupit jiná dobrodružství tohoto pejska, než ta co již kdysi vyšla v sobotním Blesku.

Vítejte ve veselém a okouzlujícím animovaném světě dobrodržství psa Rexíka. Rexík je velice odvážný chlapík, který prožívá příhody plné kuráže, laskavosti, legrace a vynalézavosti. Když jsou jiní v nesnázích, tu přichází Rexík s pomocnou packou a když potřebují přítele, mohou se klidně obrátit na Rexíka. Dětská představivost je zaujata následováním Rexíka do vzrušujícího světa jeho příhod, které upoutají a okouzlí mladé diváky, kteří stejně jako Rexík budou zcela ponořeni do zábavných zážitků tohoto flekatého psíka.

DVD obsahuje 6 příběhů a jeden extra bonus:

01. Rexík a havran
02. Dobrý skutek
03. Průvodce
04. Rexík, hudební skladatel
05. Staré kosti
06. Rexík a papoušek

Extra bonus – Miss Mallard zashuje: Ztracení v Amazónii – Jedna zapadlá laboratoř v džungli… jeden ztracený vědec… jeden tajemný vzorec… karneval v Riu… záhadný kmen… Tyto stopy vedou Miss Mallard a Willarda do Amazónie. Doufají, že najdou ztraceného kamaráda.

Žánr: dětský, animovaný
Země původu: Polsko
Rok vzniku: 1972–1988
Originální název: Reksio
Anglický název: Ruff´s Patch

Údaje o DVD:

Obraz: barevný, 4:3, PAL
Zvuk: česky 2.0
Délka: 84 minut