Špidla Data Processing – Syn nebes a ohně – Sběratelská edice (PC hra)

Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 další novinka společnosti Špidla Data Processing, ve sběratelské edici za 99,90 Kč další počítačová hledačka Syn nebes a ohně, na některých místech označovaná jako Zrozena z ohně 2.

Vašeho strýce Colina neustále děsí noční můra o ženě, která ho zoufale prosí o pomoc. Jakoby ji odněkud znal… Jen kdyby tak věděl odkud, hned by mu to celé zapadlo do sebe!

Vydejte se s ním na nebezpečnou výpravu za léčitelem, který mu snad navrátí ztracenou paměť a oživí dávno prožité vzpomínky. Neotálejte – číhá na vás skrytá hrozba…

Společně budete čelit mnohým zkouškám, vyřešíte desítky hlavolamů a nakonec se neochvějně postavíte temné armádě, která ohrožuje celičký svět! Dokážete uspět včas?A co vás nadchne?

V bonusové hře si zahrajete za jinou postavu

Sbírky, ocenění, přízračné předměty a bonusové hlavolamy

S příručkou pro hru už neuvíznete na žádném špeku ve hře

Tapety, výtvarné nákresy, hudba ze hry a mnoho dalšího

A co na vás čeká v bonusové kapitole? Zlo! Neméně hrůznější a nebezpečnější než to, se kterým jste se doposud setkali.

Ústřední roli tentokrát převezmou předtím vedlejší postavy Steve a Kiara. Jak záhy zjistíte, Steve už v minulosti dokázal, že není ledajaký poustevník. Přitom vše začalo tak nenápadně… nálezem dívky, jež vyčerpáním a spalujícím horkem omdlela. Co ji k sebevražedné procházce pouští přinutilo? Její vesnici napadl ohromný červ, který všechny obyvatele uvěznil do neprodyšného kokonu! Dokážete červa zahubit dříve, než se Kiařini sousedé udusí anebo než je červ jednoho po druhém spolyká?

Požadavky: Windows, procesor 1650MHz nebo lepší, RAM 2048MB, DirectX, Grafická karta 32MB.