DVD edice – Zabijáci z Westbricku

Dalším titul z DVD edice pro měsíc září s neznámým datem vydání se drží obvyklého trendu a má cosi společného s občasnou severskou kinematografií. Zabijáci z Westbricku a předpokládejme, že ke koupi za 49,- Kč. Být jen špatný v tomto městě není dost dobrý. Vyšlo v pondělí 13. září 2010.

Billy a Barbara jsou dva nevyléčitelní psychopaté, kteří se pustí na vražednou pouť . Temné město Westbrick ovládne strach.

Ve stejné době dostává policejní nováček Mathew svůj první úkol, se kterým mu má pomáhat zkušeny veterán William. Jejich cesty se brzy zkříží s Billym a Barbarou. Při střetu je William brutálně zavražděn, a Mathew je mylně obviněn z jeho vraždy.

 

Dokáže Mathew přesvědčit byrokraty z radnice o své nevině?

 

Skóre v zahraničí 35 procent: Režisér asi moc koukal na "Natural Born Killers", "Sin City", "The Crow" nebo "Spirit". Originálního tam není nic. Slušná kamera i hudba. Filmu podráží nohy příšerné herecké výkony, Sami Darr je strašidelný asi tolik, jako Mickey Mouse.

Žánr: Akční / Drama / Krimi / Thriller

Země původu: Dánsko / Velká Británie / USA

Rok vzniku: 2010

Délka: 90 minut

Původní název: Westbrick Murders

Režie: Shaun Rana

Scénář: Shaun Rana

Produkce: Melany Denise, Daniell Edwards, Shaun Rana

Hudba: Shaun Rana

Kamera: Shaun Rana

Střih: Shaun Rana

Kostýmy: Shaun Rana

Společnost: Revolver Films

Natáčeno: Blackburn, Lancashire, Velká Británie / Copenhagen, Dánsko / Las Vegas, Nevada, USA

Hrají: Daniell Edwards (Matthew), Sami Darr (Billy), Anna Bård (Barbara), Eric Roberts (John), Vernon Wells (Max), Ian Burns (Seamus), Merete Van Kamp (Rebecca Sommersonová), Melany Denise (Miranda), Dennis Haladyn (Bob), Kim Sønderholm (důstojník Sam), Jan Tjerrild (forenzní technik), Maja Muhlack (Lulu), Katrine Fokdal (Sara), a další

Údaje o DVD neznámé:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky:

Obraz: barevný (podle imdb.com 1,85:1)

Bonus: