North Video – Kocour Raplík a hromještěři 8

North Video v pátek 20. srpna 2010 pokračuje v animovaném seriálu televizního kanálu Jetix a vychází Kocour Raplík a hromoještěři 8 za 49,- Kč.  

Jmenuje se Raplík a smůla se mu doslova lepí na paty. Každou chvíli ho něco málem rozmačká, roztrhne nebo na něj spadne – zkrátka sprovodí ze světa. Ale tenhle kocourek vydrží naprosto všechno, a ještě si přijde pro další přídavek.

Aby ne! Pomáhá mu totiž jeho dobrý kamarád Sharky, pes, který je sice o hlavu menší než Raplík, ale zuby má jako motorová pila. A s pomocí nezůstává pozadu ani Raplíkova láska boubelka Annabelle, která je zase pro změnu čtyřikrát větší než on a nosí růžové boty.

Raplík vždycky všechno myslí dobře, ale má prostě smůlu. Jeho dobré srdce však naštěstí většinou napraví vše, co způsobil kvůli své trošku hloupé hlavičce.

Tentokrát se dozvíte i to, že dinosauři byli kdysi daleko chytřejší než lidé, kteří jim mohli jednoho dne být na překážku. Proto vymysleli ďábelská plán, jak se lidstva jednou provždy zbavit.  

Na disku budou epizody:

24. RAPLÍK A SLAGNÁVIE / LÉČENÍ SHARKANA

25. NĚCO ZVLÁŠTNÍHO / RAPLÍK A FONTÁNA

26. HROMJEŠTĚR VRAK / RAKETA NA JUPITER

Žánr: Animovaný / Komedie / Rodinný

Země původu: Kanada / USA

Rok vzniku: 1992 – 1997

Původní název: Eek the Cat

Světová premiéra: 12. září 1992

Délka: 75 x 20 minut

Režie: John Halfpenny (1992-1994), Jamie Whitney (1995-1997), Savage Steve Holland

Scénář: Savage Steve Holland, Bill Kopp, Sandy Fries

Produkce: Patricia R. Burns, Michael Hirsh, Stephen Hodgins, Savage Steve Holland, Bill Kopp, Patrick Loubert, Clive A. Smith, Merle-Anne Ridley, Jocelyn Hamilton, Joe Hamilton

Hudba: Nathan Wang

Společnost: Savage Studios / Nelvana / Fox Children’s Productions

Údaje o DVD neznámé:

Délka: 60 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 4:3

Bonus: