Špidla Data Processing – Ledová královna

Ve čtvrtek 2. září 2010 nás na pultech bude čekat další z her společnosti Špidla Data Processing, tentokrát to bude Ledová královna za 49,90 Kč

V kouzelném království se stalo něco strašného. Ledová královna zuří kvůli svému rozbitému zrcadlu. Rozhodla se, že v celém kraji zůstane už navždy zima. Jen vy dokážete zlou královnu porazit a všechny tak zachránit.

 

 

 

Ve hře se na cestě do zámku ledové královny postupně ocitnete ve čtyřech ročních obdobích. Musíte sbírat kousky rozbitého zrcadla a skládat je dohromady. Pusťte se do hry, zábava zaručena!

 

 

 

– úžasná hudba

– jedinečný zážitek

– magické bonusy

 

 

 

Princezny smaragdového jara, kvetoucího léta a zlatého podzimu vám propůjčí svou moudrost a malého motýlka, který vás bude informovat o číslu kola a jeho cílech. Každý indikátor symbolizuje určitou část roku. Veselé slunce symbolizuje jaro, kvetoucí květina léto, voňavý čtyřlístek podzim a sněhová vločka zimu.

 

 

 

K dispozici je vám 260 úžasně graficky zpracovaných kol a dalších 100 bonusových kol dostupných po shromáždění všech trofejí. Dech beroucí hudba a kvalitní zvukové efekty, stejně tak jako úžasná hratelnost učiní z hraní této hry nezapomenutelný zážitek.

 

 

 

Tato hra je kombinací originálně navržených nečekaných překvapení a strhujících úkolů. Cílem kola bude seskupit drahé kameny podle jejich barev. Čím větší množství vyberete, tím více získáte. Kola jsou odlišena kouzelnými artefakty, které se aktivují po kliknutí na příslušnou skupinu drahých kamenů.

 

 

 

Hráč může také použít kouzla k odstranění celých řad, nebo jednotlivých kousků. Další úžasnou vlastností je možnost posouvání časového limitu pomocí nalezených zlatých mincí a jejich položením na časovou osu. Časový limit je v každém období volitelný. Můžete hrát jen pro radost, nebo zkusit svou rychlost a přesnost na čas.

 

Pusťte se do hry, zábava je zaručena! Celá hra je v češtině. Vhodné pro děti. 

 

Zadní strana obalu