DVD edice – Honba za klenotem Eldorada

Další titul DVD edice s neznámým konkrétním datem vydání na měsíc říjen je označen nálepkou Top Film a jmenuje se Honba za klenotem Eldorada, snad za 49,- Kč. Archeolog a dobrodruh Jack Wilder na stopě bájného pokladu. Velkolepé dobrodružství ve stylu Indiana Jonese. Dohledatelné pod českým názvem Pátrání po chrámu slunce – zase průhledná snaha přiživit se na podobně pojmenovaném daleko známějším filmu. Vyšlo ve středu 13. října 2010.

Jack Wilder je archeolog, dobrodruh a lovec pokladů. Po smrti svého přítele, který zahynul při explozi, opustil armádu a společně se svou bývalou přítelkyní se vydává do And hledat takzvaný Zlatý kalendář.

 

Ten ho přivede na stopu bájného města Eldoráda, kde se ukrývá nepředstavitelné množství zlata. Vydá se na cestu za pokladem, na kterou musí vzít svou bývalou přítelkyni a vědeckého experta.

Ten ve skutečnosti pracuje pro společnost obchodující se zlatem, které by se objevení takto velkého pokladu nehodilo. Snížilo by totiž cenu zlata na trhu. Proto se snaží za každou cenu udržet Eldorado neobjevené. I za cenu lidských životů.

 

Film Honba za klenotem Eldorada je napínavou akční dobrodružnou podívanou ve stylu Indiana Jonese.

Proč zrovna tohle Top? Zahraničí průměr, u nás jen 30 procent: Zbytečné plácnutí do vody, i Flynn Carsen je lepší. Tak hloupé, že začnete fandit těm zlým.

Žánr: Dobrodružný

Země původu: Peru

Rok vzniku: 2009

Délka: 92 minut (95:27)

Původní název: El Dorado: Temple of the Sun

Světová premiéra: 23. května 2006 – USA

Režie: Terry Cunningham

Produkce: Osama Bastaki, Frank R. Gardner, George Shamieh

Hudba: Jamie Christopherson

Kamera: John P. Tarver

Střih: Brett Hedlund

Kostýmy: Sara Catherine Curran

Společnost: Oasis Entertainment Inc.

Natáčeno: Peru

Hrají: Shane West (Jack Wilder), Luke Goss (plukovník Sam Grissom), Natalie Martinez (Maria Martinezová), Elden Henson (Gordon), Julio Oscar Mechoso (generál Mata), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, 5.1 česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD5 16:9

Bonus: trailery