North Video – Profesionálové – DVD 12

V pátek 31. července 2009 pokračuje nezkrácená remasterovaná verze britského akčního seriálu Profesionálové. Společnost North Video přináší na stánky již 12. DVD tohoto seriálu za cenu 49,- Kč.

Ray Doyle, William Bodie. Bývalý policista a bývalý voják. Spojeni v jeden tým, aby se přidali k Georgovi Cowleymu, do nové organizace CI5. Jsou pověřeni bojem s teroristy, kriminálníky a korupcí – kdekoliv na ně narazí a bojují všemi prostředky. Jediní, komu mohou věřit, jsou jen oni sami.

Britský televizní seriál, který si získal miliony příznivců, lety neztratil nic ze své jedinečnosti. Sympatické ústřední trio příslušníků CI5, důmyslné zápletky, dynamická akce a skvělé dialogy okořeněné pověstným anglickým humorem – to vše v celkem 57 epizodách.

DVD obsahuje 2 díly:

Mrtvý svědek (50:33)

Ochrana za odměnu… Cowleyho starý kolega nabízí velmi důležité informace, ale jen výměnou za svoji ochranu. Bodie a Doyle se ocitají v roli pěšáků v riskantní hře, ve které není nikdo v bezpečí.

Mylný předpoklad (50:42)

Špion, který přišel ze zimy… To, co mělo být obyčejnou výměnou ruského a britského agenta, je ve skutečnosti naplánováno někým, kdo má smrtící úmysly.

Země původu: Velká Británie

Rok vzniku: 1978

Originální název: The Professionals

Žánr: krimi, akční

Režie: Charles Crichton, Tom Clegg, Ernest Day, Francis Megahy, Martin Campbell, Sidney Hayers, Peter Medak, David Wickes, Pat Jackson, Douglas Camfield

Hrají: Lewis Collins, Martin Shaw, Gordon Jackson, Ian McDiarmid, Pierce Brosnan, Jiří Pravda, David Suchet, Peter Cellier, Patrick Malahide, Patricia Quinn, Vicki Michelle, Nick Brimble, David Bradley

Námět: Brian Clemens

Scénář: Brian Clemens, Ranald Graham, Gerry O’Hara, Anthony Read, Roger Marshall, Christopher Wicking, Edmund Ward, Don Houghton, Dennis Spooner, Stephen Lister, Tony Barwick

Údaje o DVD:

Délka: cca 102 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: české vypínatelné u českého zvuku, české napevno s anglickým zvukem

Obraz: barevný (remasterovaný) PAL DVD9 4:3

Bonus: Dále připravujeme, Již vyšlo