Špidla Data Processing – Ledová královna 2

Nejen filmy a knihy mají svá pokračování. Ve čtvrtek 4. listopadu 2010 nás na pultech bude čekat pokračování jedné z her společnosti Špidla Data Processing, bude to Ledová královna 2 za 49,90 Kč. Naučíte se hrát za dvě minuty, zábava vydrží týdny. Zábavná logická hra nejen pro děti.  

Pohádkového království se zmocnil princ Leden. Všechny zámky jsou zapadané sněhem a ledem. Motýlkům, včelkám, beruškám, vážkám i dalším malinkým obyvatelům kouzelného království je zima, jejich vyhlídkou do budoucna je stále jen tuhý mráz. Avšak jejich situace není beznadějná! Rozluštěte záhadu ledových intrik a vraťte ročním obdobím opět jejich řád!

 

 

 

Ve hře se můžete těšit na:

 

 

 

* Nádhernou grafiku

* Napínavý průběh hry

* 70 úrovní, které čekají až je překonáte!

* Úžasné trojrozměrné zvláštní efekty

* Kouzelné artefakty, které fungují skutečně rychle!

* Skvělou hudbu a zvukové efekty

 

 

 

Pohádkového království, jemuž střídavě vládne Sněhová královna a tři princezny ročních období, se zmocnil princ Leden. Všechny zámky jsou zapadané sněhem a ledem. Motýlkům, včelkám, beruškám, vážkám i dalším malinkým obyvatelům kouzelného království je zima, jejich vyhlídkou do budoucna je stále jen tuhý mráz. Avšak jejich situace není beznadějná! V každé úrovni této hry je vaším úkolem získat kouzelný artefakt, hlídaný strážcem.

 

 

 

Vydejte ze sebe to nejlepší, abyste jej porazili – nakloňte váhy s kouzelnou mocí na vaši stranu, a tím nepřítele pošlete ke všem čertům.Na vaší cestě k vítězství budete ve 35 úrovních čelit protivníkovi, ve 35 rozličných hrách hledat skryté objekty, a čeká vás i 7 originálních miniher. Hlavním rysem této hry je napínavý herní průběh, kdy se utkáváte se svými nepřáteli na základě řešení logických arkádových skládaček. Pohádka, jež propojuje jednotlivé úrovně, obsahuje napínavou zápletku a činí tuto hru skutečně jedinečnou.

 

 

 

Hlavní postavy – obyvatelé království – vás budou doprovázet. Duben, neteř Sněhové královny, bude vždy stát po vašem boku a radit vám, jak překonat síly zla a obnovit v kouzelném království řádné střídání ročních období. Rozluštěte záhadu ledových intrik a vraťte ročním obdobím opět jejich řád!

 

Zadní strana obálky