North Video – Zvíře

Na termíny North Video přestává být spolehnutí, nicméně na pátek 12. listopadu 2010 figuruje v plánech další premiérový film Zvíře za 99,90 Kč. Jeho vláda musí skončit… pro jeho syna život teprve začíná. Americké akční drama vypráví o osudu kriminálníka Jamesa Allena, který chce pomoci svému synovi, aby unikl z bludného kruhu násilí.

Jeho jméno je nechvalně pověstné, jeho povaha je nelítostná a krutá. Ale jednoho dne, kdy Jamese Allena alias Zvíře umístí do vězení se zvláštní ostrahou, nastane změna. James za mřížemi potká mladého rebela, který dokáže změnit jeho životní krédo.

Když se Zvíře po mnoha letech vrací domů, už jako úplně jiný člověk, zjistí, že z jeho syna se stal gangster. Bude v jeho silách zrušit zákony, které on sám před lety nastolil a jimiž se dnes řídí jeho syn? Nebo si na něm osud vyžádá svou oběť?

Podle imdb.com produkt, natáčený jako direct-to-video, nedosáhl na 60 procent, kterých se mu na csfd.cz podařilo získat: Mírně naivní míchání citu a brutality. Nic nového pod sluncem.

Zadní strana obalu

zvire_back

Žánr: Drama / Akční

Země původu: USA

Rok vzniku: 2005

Délka: 90 minut

Původní název: Animal

Režie: David J. Burke

Scénář: David C. Johnson, Thomas Care

Produkce: Kip Konwiser, Andrew Reimer, Ving Rhames

Hudba: Chris Thomas King

Kamera: P. J. López

Střih: Erik C. Andersen

Kostýmy: Anita Ramirez

Společnost: Animal Film LLC / First Look Pictures / Konwiser Brothers

Natáčeno: Portoriko / Toronto, Ontario, Kanada

Hrají: Ving Rhames (Jamese Allen – Zvíře), Terrence Howard (Darius Allen), Jim Brown (Berwell), Chazz Palminteri (Kassada), Junior Alvarez (Kevin Belzer), Rafa Alvarez (Paul Wilson), Black Child (Spyda), Eugene Cotto (zabiják 1 – Berwell), César Farrait (Roach), Carlos Esteban Fonseca (Velký Dre), John Garcia (zlý chápek), Norman Grant (CO 2), Taraji P. Henson (Ramona), Alfredo Herger (CO 1) Hunter Howard (mladý Darius), Joaquin Jarque (policejní náčelník), Modesto Lacen (Dinky), Faizon Love (Double T), Charlie Massó (New Fish), Edwin Mercado (zabiják), Paula Jai Parker (Reecy), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, 5.1, 2.0 česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 16:9 (podle imdb.com 1,85:1)

Bonus: