Europe Production – Tři Tyroláci v Bangkoku

Komu se stýská po starých časech a předchozí produkci Europe Production, tomu radost dozajista udělají dvě nově ohlášené novinky. Po drobných změnách nakonec až v pátek 19. listopadu 2010 se dočkáme dalšího titulu Tři Tyroláci v Bangkoku za 69,- Kč. Nezapomenutelná klasika je zpátky!

V dalším pokračování tyroláckých komedií se opět setkáváme se starostou městečka Vögelbrunn (Praprátkova), který si tentokráte vymyslel falešnou služební cestu do Mnichova. Celému okolí namluví, že jede pomáhat odbytu místního pivovaru, který je před „krachem".

 

Jenže ve skutečnosti se žádná cesta do Mnichova nekoná. Starosta se chystá za peníze města užít si trochu dobrodružství v Bangkoku. Aby ho nikdo nepodezříval z nekalých úmyslů, vezme s sebou i sládka Toniho, který, jakožto známý proutník, je všemi deseti pro. Vše by klaplo na jedničku, kdyby tu nebyl místní farář, který se vždy o všem dozví.

 

Farář předstírá, že o ničem neví, a potají si koupí letenku do té samé destinace jako naši dva výtečníci. Již v letadle však oba zjistí, že jejich plán nevychází tak, jak by měl… Během cesty do hotelu potkávají homosexuálního Egiho, který si okamžitě dělá na mladšího Toniho zálusk.

 

Naneštěstí, jak se později ukáže, bydlí Egi v tom samém hotelu jako oni. Z ideálního plánu zůstávají trosky poté, co je znovu vystopuje farář, kterého setřásli už na letišti. A aby toho nebylo málo, u nich doma se Froni dozvídá, že její miláček není na služební cestě v Mnichově, jak jí tvrdil, nýbrž v Bangkoku.

 

Froni na nic nečeká a nasedá na letadlo směr Bangkok. Na letišti se protkává s farářovým dvojníkem, místním zlodějíčkem a kapsářem, který předstírá, že se dobře znají a nechá se Froni dovézt do hotelu, neboť se specializuje také na loupeže v nich…

 

Obrazovka z DVD

 

Obrazovka z DVD 

 

Situace se tak více a více komplikuje, a tak je o bláznivé momenty postaráno.

Žánr: Komedie

Země původu: Německo

Rok vzniku: 1976

Délka: 76 minut (1:16:30)

Původní název: Drei Bayern in Bangkok

Světová premiéra: 17. února 1976 – NSR

Režie: Sigi Rothemund aka Siggi Götz

Scénář: Florian Burg

Produkce: Erich Tomek

Hudba: Gerhard Heinz

Kamera: Franz Xaver Lederle

Střih: Eva Zeyn

Kostýmy: Ursula Eggert

Společnost: Lisa-Film

Hrají: Franz Muxeneder (fatář & Fred Greifmann), Willy Harlander (Sepp Ploderer), Jürgen Schilling (Toni Huber), Gina Janssen (Emma), Marie Ekorre (Vroni), Nancy Lee Galloway (Olga), Werner Röglin (Egi Kühl), Grit Castell (paní Löfflerová), Gerry Thiele (Florian), Uschi Stiegelmaier (Zenzi), a další

Menu DVD 

Údaje o DVD: 

Výběr kapitol 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 německy, česky

Titulky: žádné

 

Zvukové stopy 

 

Obraz: barevný PAL DVD5 4:3 (podle imdb.com 1,66:1)

Bonus: Fotogalerie, Plakáty, Trailer

Bonusy