Špidla Data Processing – Rybičky – Adéla na lovu

Ani tento čtvrtek 18. listopadu 2010 nechybí v nabídce další hra pro celou rodinu z vydavatelství Špidla Data Processing, za 49,90 Kč jsou v prodeji Rybičky – Adéla na lovu

Víte, jak vypadá moře zábavy? Nyní máte jedinečnou příležitost si to vyzkoušet na vlastní kůži. Ponořte se do oceánu a sbírejte roztomilá zvířátka. Pomůžete zachránit obchod s rybičkami a získáte spoustu peněz na jeho vylepšení. Potápění nikdy nebylo jednodušší. Zábava právě začíná!

– Podmořské dobrodružství

– Pohodová hudba

– Mnoho bonusových her

– Zachraňte obchůdek na pobřeží

Adéla je veselá dívka, která pracuje pro obchod s rybičkami. Krámek je hned na pobřeží, a tak se Adéla potápí a loví krásná mořská zvířátka – zkrátka idylka. Krásná pláž se ovšem zalíbí chamtivým realitním magnátům. Chtějí krámek zbourat a postavit místo něj hotel.

Adéla se bude muset pořádně otáčet, aby se jí podařilo obchůdek zachránit. Pomozte jí a ponořte se s ní na mořské dno. Když ulovíte hodně živočichů, získáte peníze na záchranu celého pobřeží. Odměnou vám bude bezstarostný život na pláži a moře zábavy. Pojďte hrát a bavte se!

Zábavná spojovací hra Rybičky – Adéla na lovu je plná veselých mořských zvířátek a nových herních nápadů. Vedle spojování tří a více stejných symbolů nesmíte zapomenout doplňovat kyslík – jste přece potápěči. nebo ne? Odměnou za vaši šikovnost budou bonusové hry, noví přátelé a hlavně spousta zábavy. Zahrajte si ještě dnes!

Celá hra v češtině. Vhodně pro děti, neobsahuje násilí.