Blue Sky Film – Garfield 3 D – Zvířecí jednotka zasahuje

Společnost Blue Sky Film se aktuálně svezla na módní vlně 3D, ke které se tento týden přdal i Blesk, a v sobotu 27. listopadu 2010 se v prodeji objevilo DVD Garfield 3 D – Zvířecí jednotka zasahuje. Disk v běžné krabičce je v prodeji za 199,- Kč. Balení obsahuje 2x 3D brýle ZDARMA! DVD lze přehrát na všech DVD přehrávačích a TV. Odvážně riskují vlastní srst.

Chudáček Garfield! Místo plné misky a teplého pelíšku ho čeká další velké 3D dobrodružství!

V novém dobrodružství všemi oblíbeného líného kocoura Garfielda se potkává svět kreslených postaviček se světem comicsů. Garfield se nehodlá za žádných okolností nechat vyrušit čímkoliv kromě jídla. Pak se ale ve světě kreslených postaviček objeví svalnatý superkocour Garzooka, Garfieldův hrdinný dvojník, s hrůzostrašnou zprávou o tom, že ve světě comicsů napadla zákeřná superpadouška Vetvix mírumilovnou planetu Dorkon a ukradla vynález, který jí pomůže oba světy dobýt.

O jaký vynález jde? O superzbraň, molekulární směšovač, který dokáže spojit do jedné dva libovolné předměty… nebo i lidi! Může tak spojit libovolné postavy ze světa komiksů a pohádek. A ti, kteří jsou takto spojeni, jsou zcela pod kontrolou toho, kdo směšovač ovládá.

Zbraň ale potřebuje k provozu krystal, který Garzooka mazaně sebral. Všichni obyvatelé světa kreslených postaviček jsou v nebezpečí smíchání… leda by v sobě Garfield dokázal najít vůli připojit se ke svému superhrdinskému dvojníkovi Garzookovi. Boj mezi dobrem a zlem je na spadnutí a Garfield se musí rozhodnout. Zachrání svět kreslených postaviček nebo zůstane líným zbabělcem?

Nové technologie nejsou samospasitelné, ani ne 50 procent na imdb.com, csfd.cz 13 procent: Totální destrukce klasiky. Jak píše moviezone: Videofilm Garfield 3D prakticky nikde v civilizovaném světě nešel do kin, ze záhadných důvodů byla Česká republika vyvolena, aby si toto animované peklo prožila se vším všudy a ve třetím rozměru. Vypadá to jako technologické demo hodně staré počítačové hry, dělané amatérským týmem někde v horách, které nepatří ani na DVD.

Zadní strana obalu 

Žánr: Animovaný / Komedie / Rodinný

Země původu: Jižní Korea / USA

Rok vzniku: 2009

Délka: 71 minut

Původní název: Garfield´s Pet Force

Kinopremiéra v ČR: 13. května 2010

Režie: Mark A. Z. Dippé

Scénář: Jim Davis, Domonic Muir

Produkce: Daniel Chuba, John Davis, Young-ki Lee, Ash R. Shah

Hudba: Kenneth Burgomaster

Střih: Rob Neal, Tom Sanders

Společnost: Animation Picture Company / Davis Entertainment / Paws

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky, slovensky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL 16:9 (podle imdb.com 1,85:1)

Bonus: žádný