North Video – Mrazík

Před naší, za naší, cesta má ať nepráší… Co by to bylo za Vánoční svátky, kdyby v nich chyběl Ivan, Nastěnka, dědeček hříbeček, Marfuša a Mrazík! Tohoročně to dopracoval do katalogu North Videa, odkud měl dorazit na pulty v sobotu 4. prosince 2010 v digipackovém balení za 69,- Kč. Cestou nám ale nějak zamrznul a prodej je hlášen až ve středu 8. prosince 2010.

V evidenci máme už předchozí čtyři výskyty na pultech, v dřevnách dobách skutečných příbalů se objevil s časopisy Květy nebo Překvapení, podstatně levněji společně s Bleskem a naposledy ho nabízel deník Právo.  

Pokud jste tedy dosud nevyužili ani jednu ze zmíněných příležitostí, pak je možná ta správná chvilka teď.

Legendární ruská pohádka o pracovité Nastěnce, statečném, ale samolibém Ivanovi a lásce, která si poradí se zlou macechou stejně jako s mrazivým kouzlem berly mrazilky.

 

Bylo nebylo, žil kdysi stařeček, který měl hodnou a pracovitou dceru Nastěnku, jenže si vzal za ženu zlou, která je oba týrala stejně jako její rozmazlená dcera Marfuša. A protože Marfuša příliš krásy nepobrala, o to víc macecha nenáviděla půvabnou Nastěnku, a přemýšlela jak se jí zbavit, až ji nakonec jedné kruté zimy do lesa vyhnala a doufala, že tam zmrzne nebo ji vlci sežerou. V lese naštěstí pečoval o zasněžené stromy kouzelný Mrazík, strážce zimního lesa, car metelice a bouře. A ten, protože byl spravedlivý, pomohl Nastěnce a postaral se oni. A ve stejný čas, ovšem na jiném místě zas, vydal se do světa pohledný silák Ivan. Loupežníky přemohl, s ježibabou si poradil, ale dědečka hříbečka urazil, takže se stal medvědem a musel konati dobré skutky, aby znovu získal zpět své lidskou tvář. 

 

Zadní strana obalu 

 

Údaje o DVD:

Délka: 84 minut

Zvuk: Dolby Digital 5.1 rusky, česky, slovensky  

Titulky: žádné

Obraz: barevný 4:3 

Bonus: