Filmexport Home Video – Antikrist

Filmexport Home Video v pondělí 20. prosince 2010 nabízí další z dokumentů Antikrist, digipack za 99,- Kč. Nejpodlejší postava v historii lidstva.

Jak poznáte nositele největšího zla na Zemi? Hledejte oslnivou, tajemnou osobnost, která se mohutně snaží přetvořit svět v lepší místo. Bude to poslední člověk, kterého byste označili za Satanova pozemského emisara. Dokument je doplněn o rozhovory s odborníky světskými i církevními, učenci, historiky, psychology, kteří budou zkoumat záhadu zvanou zlo ze všech možných úhlů.

Je Kniha zjevení politickým disentem nebo představuje spolu s dalšími biblickými texty božská proroctví o příchodu Antikrista v tomto tisíciletí? I přes přetrvávající historické interpretace Bible, legenda o Antikristovi přežila tisíciletí. V průběhu historie jednotlivci a skupiny, snažící se o destabilizaci, označovali jako Antikrista  své protivníky a nepřátele. Byl jím Nero? Napoleon Bonaparte? Adolf Hitler? Mnozí věří, že Antikrist přišel a odešel. Jiní věří v jeho brzký příchod, pokud již není mezi námi.

DVD obsahuje 2 dokumenty:

Antikrist – 46 minut

Antikrist: Nultá hodina – 46 minut

Zadní strana obalu 

Žánr: Dokument

Země původu: USA

Rok vzniku: 2006 – 2007

Délka: 92 minut

Původní název: The Antichrist & The Antichrist: Zero Hour

Údaje o DVD neznámé:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný

Bonus: žádný