Všechno, co jste kdy chtěli vědět o Woody Allenovi (ale báli jste se zeptat)

Jak již problesklo před časem na Zóně, schyluje se k další pozoruhodné události na filmově trafikovém nebi. Nyní můžeme nabídnout oficiální tiskovou zprávu – vydavatelství PB Publishing nespí a připravilo vydání filmové kolekce Woody Allen

20ti DÍLNÁ FILMOVÁ KOLEKCE WOODY ALLEN vychází v ČR v edici RESPEKT!

Čtyřicet celovečerních autorských filmů, jeden televizní a jedna spolupráce na povídkovém díle – a to všechno během jednačtyřiceti let! Americký filmař Woody Allen se za svou pracovní morálku určitě stydět nemusí a jeho příznivci se o tom budou moci brzy (znovu) přesvědčit díky opravdové filmové lahůdce – jedinečné kolekci DVD.

Vydavatelství PB Publishing ve spolupráci s týdeníkem Respekt vydá na DVD během první poloviny roku 2011 téměř kompletní filmařovo dílo do roku 1991, konkrétně všech dvacet allenovských titulů studia MGM.

Prvním snímkem edice bude třemi Oscary oceněná Hana a její sestry, která vyjde 7. února 2011 spolu s týdeníkem RESPEKT jako jeho DVD příloha za cenu 49 korun. Zbývajících devatenáct titulů filmové kolekce bude od 14. února v prodeji samostatně na novinových stáncích a to každý týden v pondělí za 149 korun.

Předplatitelé periodik Respekt, Hospodářské noviny, MF DNES a Lidové noviny budou osloveni e-mailovou nabídkou, která jim umožní online nákup za speciální předplatitelskou cenu na stránkách www.woodyallen.cz.

Pro všechny fanoušky Woody Allena budou na stánkách www.woodyallen.cz k dispozici postupně všechny filmy pro online nákup a také speciální laminovaný sběratelský box.

Box na 20 DVD 

Protože filmy Woodyho Allena prosluly zejména precizně napsanými dialogy, každého fanouška jistě potěší, že všech 20 snímků bude k dostání nejen v dobré technické kvalitě, ale také s vynikajícím překladem českých titulků od přední allenovské odbornice Dany Hábové. Nezapomeňte, již 7. února první z řady dvaceti nezapomenutelných snímků legendárního newyorského filmaře v prodeji spolu s týdeníkem RESPEKT!

Filmová kolekce Woody Allen (vyjde v Čechách, na Slovensku, v Mad’arsku a Rumunsku) = 20 DVD v digipacku s rukávkem, laminovaný sběratelský box. Zvuk anglicky 2.0 a titulky – CZ, HU, RO.  

Seznam filmů v pořadí, jak vychází:

Hana a její sestry / 1986

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat) / 1972

Spáč / 1973

Annie Hallová / 1977

Zločiny a poklesky / 1989

Zelig / 1983

Sex noci svatojánské / 1982

Banáni / 1971

Vzpomínky na hvězdný prach / 1980

Láska a smrt / 1975

Purpurová růže z Káhiry / 1985

Manhattan / 1979

Zlaté časy rádia / 1987

Stíny a mlha / 1991

Co je nového, Kotě / 1965

Danny Rose z Broadwaye / 1984

Alice / 1990

Interiéry / 1978

Jiná žena / 1988

Září / 1987 

 

Mediální podpora:

 

Mediální podpora