Vapet vás baví – V zajetí minulosti

Vapet ve čtvrtek 3. února 2011 v ediční řadě Vás baví přichází s titulem V zajetí minulosti v digipacku za 69,- Kč. Každý jeho zločin je umělecké dílo!

Vince má za sebou pět let v kriminále a chtěl by za svou minulostí udělat tlustou čáru. U svého bývalého šéfa Kranski, velmi nebezpečného muže, se kterým není radno si zahrávat, má ale pořád veliký dluh a ten musí splatit. Nemá na výběr, tak začne znovu krást auta.

 

Náhle však do jeho života vstoupí krásná Belinda, obchodnice s uměním. Otevře mu dveře do uměleckých kruhů a dá naději na lepší život. Vince má totiž pozoruhodný talent vytvořit z hromady plechu doslova jedinečný kousek a Belinda mu podá pomocnou ruku.

Potisk DVD 

V hlavních rolích kanadské komedie hrají syn a otec Rossif a Donald Sutherlandovi.

Kromě toho, že (nejen) csfd.cz eviduje film pod názvem Vlastní cestou (pod tímto názvem jej vysílala stanice HBO) ještě jedna zvláštnost, hodnocení 40 procent oproti imdb.com, kde je evidováno 67: Komedie, u které se moc nezasmějete, protože všechno víte dřív, než se to stane.

Zadní strana 

Žánr: Komedie

Země původu: Kanada

Rok vzniku: 2010

Délka: 84 minut

Původní název: The Con Artist

Režie: Risa Bramon Garcia

Scénář: Michael Melski, Collin Friesen

Produkce: Paul Barkin, Kirk D’Amico, Paula Devonshire, Risa Bramon Garcia, Larissa Giroux

Kamera: Derek Rogers

Kostýmy: Gersha Phillips

Společnost: Alcina Pictures / Myriad Pictures / Ontario Media Development Corporation / Téléfilm Canada

Natáčeno: Toronto, Ontario, Kanada

Hrají: Donald Sutherland (Kranski), Russell Peters (Pogue), Terra Vnesa (Amber), Rebecca Romijn (Belinda), Sarah Roemer (Kristen), Rossif Sutherland (Vince), Mak Fyfe (Dean), Jed Rees (Larry), Mary Walsh (Pearl), Deborah Theaker (Valerie), Cory Lee (Daphane), Pedro Miguel Arce (Dorian), Joel Thomas Hynes (Carl), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9

Bonus: