Filmag zábava 5 – Robin Hood

Pokud jsem zrovna tuhle vyslovil názor, že nová ediční řada Filmagu Zábava je nositelem nových, z nabídky vydavatelství dosud „neznámých“ titulů, v pátek 6. června 2008 se dočkáme v ceně 39,– Kč první recyklace. Vyjde totiž Báječný Robin Hood, který byl před rokem součástí Filmag Téma 1.

Pro připomenutí :
Nesmrtelná legenda se vrací! Bohatým brát a chudým dávat – to je heslo nepolapitelného zbojníka Robina Hooda, který leží v žaludku nejednoho zámožného šlechtice, žijícího poblíž Sherwoodského lesa. A i tentokrát musí Robin se svojí tlupou věrných přátel, mezi kterými nechybí malý John a farář Tuck, vytáhnout do boje za spravedlnost, svobodu a lásku k půvabné panně Marianě.

Žánr: Dobrodružný / Romantický
Země původu: Španělsko / Itálie
Rok vzniku: 1970
Délka: 81 minut
Původní název: Il Magnifico Robin Hood
DVD premiéra v ČR: 22. června 2007
Režie: Roberto Bianchi Montero
Scénář: Juan Benito Alarcón, Arpad DeRiso, Manuel Iglesias, Angelo Sangermano
Produkce: Marco Claudio, Angelo Santaniello, Oscar Santaniello
Hudba: Augusto Martelli
Kamera: Jaime Deu Casas
Společnost: Marco Claudia Cinematografica / RM Films
Hrají: George Martin Robin (Hood), Spela Rozin (Rowina), Frank Braña (princ John), Massimo Righi (Sir Jack Beacham), Aldo Cecconi (farář Tuck), Cris Huerta (malý John), Antonella Murgia (Marian), Benito Pacifico (Mellin), Luciano Conti (Will), Clemente Ukmar, Michele Branca (Lowell), Silvano Zignani, Carla Mancini, Ivana Novak (Alice), a další dabing: Ladislav Cigánek (Robin Hood)

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.1 italsky, česky
Titulky: česky
Obraz: barevný 4:3 (1,85:1)
Bonus: žádný

Eshop Řitka video s.r.o.