Hollywood Classic Entertainment – Tvůj snoubenec, můj milenec

Hollywood Classic Entertainment v pátek 30. září 2011 pokračuje za 199,- Kč ve vydávání průměrně hodnocených nových romantických komedií, tou další se stane titul Tvůj snoubenec, můj milenec. Na tenkém ledě mezi láskou a přátelstvím.

Na oslavě svých třicátých narozenin se Rachel Whiteová začíná trápit pocitem, že její život zatím nevychází podle jejích představ. Má sice skvělou práci v prestižní právní kanceláři na Manhattanu, to ale Rachel ke štěstí nestačí.

 

Spokojené flirtování její nejlepší kamarádky, krásné a energické Darcy, a jejího okouzlujícího snoubence Dexe ještě podtrhne Rachelin pocit osamělosti – večer bude opět odcházet domů sama. Tentokrát se ale ráno probudí vedle Dexe, svého spolužáka z univerzity… a snoubence Darcy. Rachel ani Dex si nedokážou vysvětlit, jak mohli nechat vše zajít tak daleko, a snaží se na společně strávenou noc zapomenout. Svatba Darcy a Dexe se blíží a Rachel si začíná uvědomovat, že nečekaný románek s Dexem možná nebyla chyba.

Vnitřní strana obalu 

Stojí nyní před těžkou volbou: dá přednost přátelství s nejlepší kamarádkou, nebo lásce svého života?

Na imdb.com 55 procent, na csfd.cz 48: Nic nového pod sluncem, prostě americká komedie, na kterou nejspíš hodně brzy zapomenete. Místy k smíchu, místy k pláči (bohužel ne emocemi, ale trapností).

Zadní strana 

Žánr: Komedie / Drama / Romantický

Země původu: USA

Rok vzniku: 2011

Délka: 100 minut

Původní název: Something Borrowed

Světová premiéra: 20. dubna 2011 – Austrálie

Kinopremiéra v ČR: 12. května 2011

Režie: Luke Greenfield

Námět: Emily Giffin (román "Something Borrowed")

Scénář: Jennie Snyder Urman

Produkce: Yolanda T. Cochran, Broderick Johnson, Andrew A. Kosove, Aaron Lubin, Pamela Schein Murphy, Ellen H. Schwartz, Molly Smith, Hilary Swank, Steven P. Wegner

Hudba: Alex Wurman

Kamera: Charles Minsky

Střih: John Axelrad

Kostýmy: Gary Jones

Společnost: 2S Films / Alcon Entertainment / Wild Ocean Films

Natáčeno: Los Angeles, Kalifornie, USA

Hrají: Ginnifer Goodwin (Rachel), Kate Hudson (Darcy), Colin Egglesfield (Dex), John Krasinski (Ethan), Steve Howey (Marcus), Ashley Williams (Claire), Geoffrey Pierson (Dexter Thaler senior), Jill Eikenberry (Bridget Thalerová), Jonathan Epstein (profesor Zigman), Leia Thompson (svatební poradkyně), Sarah Baldwin (June), Mark La Mura (Marcusův otec), Lindsay Ryan (prodavačka), Kirsten Day (hezká bruneta), Christopher Peuler (manžel), Herb Lieberz (taxikář), Jimmy Palumbo (taxikář), Mary O’Rourke (padlý anděl), Marina Hirschfeld (dívka v klubu), Tim Dunavant (barman), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9 (1,85:1)

Bonus: žádný