Česká multimediální – Dědečkovo tajemství

V nabídce v trafikách se objevil v pátek 21. října 2011 disk, určený pro počítače a dospělé. Za 59,- Kč je v prodeji Dědečkovo tajemství, CD obsahující více než 200 lechtivých fotografií a puzzlí krásek ze starých dobrých časů. Rozdíl v této placce, kterou nabízí společnost Česká multimediální, a obsahem freewaru, který lze stáhnout z desítek webů zdarma, je v počtu dostupných fotografií, volná verze na ukázku obsahuje pouze 20 fotek.

Pikantérní počítačová hra z krásných starých časů. Zbavte se každodenních starostí a přeneste se do dob, kdy byl problém jen vyplnit taneční pořádek! Vydejte se na okouzlující cestu časem a užijte si více než 200 puzzlí s nejkrásnějšími tématy ze starých „lechtivých“ fotografií.

 

 

 

Hra není vhodná pro děti! 

 

Víte, co schovával dědeček před babičkou? Možná to byla právě jedna z oblíbených pohlednic z velkosvětského Paříže. Pikantní poselství doby, kdy světové oceány brázdil kapitán Nemo a jeho Nautilus, v loděnicích se chystali stavět mocný Titanik nebo kdy Švejk volal své slavné Na Bělehrad!

 

 

 

Dnes se někdy říká, že muži se červenali už při pohledu na obnažené dámské lýtko. Nechte si říct, jak to bylo doopravdy… Připravili jsme pro Vás zábavný výlet do zašlého světa nestoudných kankánů a rozmařilého absinthu.

 

Dnes už jsou tyto odvážné krásné fotografie možná malinko naivní, o to však milejší a opravdovější. Pečlivě jsme pro Vás vybrali ty nejhezčí! Užijte si to nejhezčí ze starých dobrých časů. 

 

BONUS: Navíc získáte zdarma šetřič obrazovky s výběrem nejkrásnějších obrázků.

BONUS: Raritní obrázky a puzzle – Napoleon, Richard Wagner nebo dokonce samotná smrt – ale tentokráte seskládaní z nahých těl. Něco, co jinde neuvidíte!

BONUS: Všechny obrázky jsou také na CD připraveny pro Vaše další použití – vytiskněte si je a pověste na zeď, pošlete jako překvapivou elektronickou pohlednici, nastavte si je jako hezké pozadí Windows nebo si z nich udělejte fotky ve vašem fotošopu.