Bontonfilm – Okresní přebor 3

Bontonfilm pokračuje ve vydávání TV seriálů stanice Nova a v neděli 20. listopadu 2011 vychází Okresní přebor – 3. DVD za 99,- Kč.

Komediální seriál z prostředí venkovského fotbalového mužstva, který mapuje jednu fotbalovou sezónu fotbalového klubu SK Houslice.

Slavoj Houslice je fotbalový oddíl, který hraje regionální soutěž – OKRESNÍ PŘEBOR. Již dlouhá léta členové a hráči oddílu touží, aby se jejich klub probojoval o úroveň výše a zahrál si soutěž vyšší – krajskou. Zda se jim to povede v nové sezóně, můžete sledovat v novém českém seriálu. Dostanete unikátní možnost nahlédnout do zákulisí průměrného fotbalového oddílu v malé průměrné vesnici s jedním krámem, jednou knihovnou a jednou hospodou. Poznáte, jaké to je vést fotbalový oddíl, spoluprožijete vítězství, prohry, ale také remízy nejen jejich A-mužstva, ale také osobní vítězství, prohry a remízy postav samotných. 

Disk obsahuje 4 díly:

09) Na váhu 

Nespokojenost hráčů Slavoje s trenérskými praktikami Jirky Luňáka vede k angažování nového trenéra. Je to profesionál, je to třída. Má celou zimní přípravu na to, aby dokázal Slavoj připravit na boj o titul nejlepšího mužstva okresu. Nastane vojna jako řemen a minulost s Luňákem najednou hráčům nepřipadá tak špatná… 

10) Jaro

Nastane jaro. Kromě toho, že hráči Slavoje začnou zase hrát mistrovská utkání, udeří jaro také na předsedu oddílu Václava Orla a Antonii Hnátkovou. Jejich romantické schůzky v kabinách však obtěžují hráče Slavoje, protože ti se nemají kde převlékat na trénink. Nehledě na to, že od předsedy očekávají, že bude dodržovat morální zásady hodné jeho postavení. 

11) Konvoj

Slavoj hraje utkání v Újezdě. Jenže vinou Adolfa Větvičky se porouchá klubový autobus a hráči Slavoje si budou muset poradit jinak, aby zápas stihli. A aby ho vyhráli. Přes urputný boj s technologií GPS se jim to nakonec podaří. 

12) Láska

Hrající trenér Jirka Luňák zjistí, že v týmu se vyskytuje jeden rušivý element. Dva z hráčů Slavoje se do sebe totiž zamilují a tajně se schází. Což o to, jemu homosexuálové nevadí, ale zaprvé – neměli by být v jeho týmu a zadruhé – jeden z nich by neměl být jeho švagr. 

Žánr: Komedie / Sportovní / TV seriál

Země původu: Česká republika

Rok vzniku: 2010

Délka: 4 x 27 minut

Režie: Jan Prušinovský, Jakub Kohák

Scénář: Jan Prušinovský, Petr Kolečko

Produkce: Jan Maxa, Ondřej Zima

Hudba: Vratislav Kydlíček

Kamera: Petr Bednář, Aleš Blábolil

Střih: Otakar Šenovský, Lukáš Opatrný

Kostýmy: Ivan Stekla

Architekt: Jan Vlček

Zvuk: Matěj Matuška, Michal Čech

Společnost: Evolution Films / TV Nova

Natáčeno: Lochovice, Česká republika / Komárov, Česká republika

Účinkují: Ondřej Vetchý (Jirka Luňák), Luděk Sobota (Václav Orel), David Novotný (Jarda Kužel), Leoš Noha (Adolf Větvička), Pavel Kikinčuk (Ludvík Hovorka), Pavel Nečas (Luboš Matějka), Jaroslava Pokorná (Antonie Hnátková), Ladislav Hampl (Jarmil Hubáček), Tatiana Vilhelmová (Ilona), Jakub Kohák (Kája Vachopulos), Lukáš Langmajer (Tonda Nádeník), Marika Procházková (Kuželová), Alena Mihulová (Luňáková), Václav Kopta (autobusák Krob), Jan Václavík (Václavík, stánkař a "pingl"), Ivan Trojan (Bohumír Zenkl), Jiří Macht (fotbalista ÚFA Újezd), David Ployhar (fotbalista ÚFA Újezd), Mikuláš Křen (fotbalista ÚFA Újezd), René Brejla (fotbalista ÚFA Újezd), Jiří Čadek (fotbalista ÚFA Újezd), Michal Berka (fotbalista ÚFA Újezd), Jan Prušinovský (fotbalista ÚFA Újezd – brankář), Slávek Horák (fotbalista ÚFA Újezd), Jarmil Škvrna (Řepa), Petr Růžička, Jiří Petrís, Petr Franěk, Hynek Čermák, Petra Hobzová, Petr Nárožný, Michal Pavlata, Jana Pidrmanová, Barbora Poláková, Ivan Trojan, Ladislav Županič, a další

Údaje o DVD neznámé:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky

Titulky: česky pro neslyšící

Obraz: barevný PAL 16:9

Bonus: