Ennius – Basic Aerobic 1 – FISAF Fitness Collection

Těžko uvěřit, že ještě v dnešní době se najde nový vydavatel, který se rozhodne zkusit štěstí a udat svou produkci v trafikách… Ve čtvrtek 9. února 2012 je v prodeji za 99,- Kč společnosti Ennius s názvem Basic Aerobic, které je prvním dílem FISAF Fitness Collection.

Edice FISAF FITNESS COLLECTION si dala za cíl představit široké veřejnosti nejrůznější formy cvičení a tance pro všechny věkové kategorie, a to prostřednictvím nejlepších českých instruktorů daného cvičebního stylu.

FISAF International je mezinárodní organizace zastřešující více než 30 zemí z celého světa. Jejím hlavním cílem je vedle organizace evropských a světových mistrovství ve sportovním aerobiku, fitness a hip-hop hlavně vzdělávání intruktorů různých stylů skupinových cvičení na nejvyšší světové úrovni. Česká republika je ve FISAF zastoupne prostřednictvím Českého svazu aerobiku.

V prvním díle fitness cvičení, které vám pomůže zpevnit a formovat tělo a udržovat se v kondici, nazvaném Basic aerobik, Vás Katka Bímanová, Jana Havrdová a Lukáš Kolek naučí základní kroky aerobiku a jejich skládání do jednoduchých choreografií, díky kterým zahřejete Vaše tělo a připravíte ho na následující jednoduchý posilovací trénink. Nebudete potřebovat nic jiného než trochu místa a cvičební podložku. Celé cvičení je opravdu jednoduché a bez problémů by ho měl zvládnout i úplný začátečník. Stačí jen sebrat odvahu a začít! 

Zadní strana 

Délka: 60 minut

Rok vzniku: 2010

Země původu: Česká republika

Jazyk: český