Ennius – Fit Senior 6 – FISAF Fitness Collection

V pátek 16. března 2012 bylo možno podle předchozího tempa za 99,- Kč čekat závěrečné pokračování cvičební kolekce společnosti Ennius, tedy poslední – šestý disk série FISAF Fitness Collection – Fit Senior. DVD se ale nakonec ocitlo v nabídce až v pondělí 26. března 2012.

Edice FISAF FITNESS COLLECTION si dala za cíl představit široké veřejnosti nejrůznější formy cvičení a tance pro všechny věkové kategorie, a to prostřednictvím nejlepších českých instruktorů daného cvičebního stylu.

FISAF International je mezinárodní organizace zastřešující více než 30 zemí z celého světa. Jejím hlavním cílem je vedle organizace evropských a světových mistrovství ve sportovním aerobiku, fitness a hip-hop hlavně vzdělávání intruktorů různých stylů skupinových cvičení na nejvyšší světové úrovni. Česká republika je ve FISAF zastoupne prostřednictvím Českého svazu aerobiku.

Poslední, šestý díl první části edice FISAF FITNESS COLLECTION, jsme nazvali Fit senior. Věnuje se cvičení pro všechny, kteří i ve zralém věku chtějí zůstat v kondici. Dvě první dámy českého aerobiku, paní doktorka Jitka Polášková, profesorka Univerzity Karlovy a od roku 1992 prezidentka Českého svazu aerobiku a Mgr. Helena Jarkovská, zakladatelka Fitness klubu Heleny Jarkovské, autorka řady úspěšných knih o kondičních i posilovacích formách cvičení, jsou obě ukázkovým příkladem toho, jak i po šedesátce může být člověk ve vynikající formě a to jak fyzické, tak i psychické. Každá z lektorek pro Vás připravila naprosto specifický a ucelený program, který zlepší držení Vašeho těla nejen ve statických polohách, udrží vaši vitalitu a pohybové cítění.

Délka: ? minut

Rok vzniku: 2010

Země původu: Česká republika

Jazyk: český