DVD edice magazín speciál – Jaguár

S DVD edicí magazínem speciálem jsme včera končili a s DVD edicí magazínem speciálem dnes začínáme. Z barvami hýřící obálky se na nás dnes zamračeně dívá Jean Reno a kromě dalších dvou herců pak i opravdový Jaguár. Vychází v úterý 8. července 2008. Cena 49,–.

Francoisi Perrinovi se vždy podařilo nějakým způsobem své dluhy z karet zaplatit. Život na vysoké noze přece jen něco stojí. Ale tentokrát těch sto tisíc dolarů ne a ne sehnat. Mafiánské dluhy bývají mnohem nebezpečnější než dluhy u banky. První výstraha se ještě přežije, ale druhá… Perrin má starostí až nad hlavu, nebo lépe řečeno o hlavu, a tak, když si ho v noci uprostřed Paříže vybere polonahý indián jako muže, který má zachránit jeho duši kdesi v Amazonii, je to pro něj jen špatný vtip v nejméně vhodnou dobu. Avšak velmi brzy a rád přijme závazek, který mu pomůže zbavit se mafiánských vymahačů. Čeká ho cesta k brazilským indiánům, kde má, uprostřed deštných pralesů, najít šamanovu duši. V té chvíli ještě tento lehkovážný pohledný muž zdaleka netuší, že při záchraně duše toho druhého je jen krůček k nalezení duše vlastní. Hvězdami filmu režiséra Francise Vebera (Kopyto, Otec a otec, Bezva finta, Uprchlíci) jsou Jean Reno a herec a zpěvák Patrick Bruel.

Jednoho večera se ve výtahu pařížského grand hotelu setkají tři naprosto odlišné charaktery: Wanu, indián z amazonského pralesa, který je na humanitární cestě, Campana, jeho tlumočník a Perrin, neodolatelný a zábavný gambler a podfukář. Avšak Wanu na Perrina pohlíží jako na osobu, jehož duši by chtěl spasit a učinit z něj ?Vyvoleného?. Tento okamžik změní Perrinův život a on se vydává na misi, díky které zažije nekonečné množství divokých dobrodružsví v amazonském pralese.

Režie: Francis Veber
Hrají: Jean Reno, Patrick Bruel, Patricia Velasquez, Danny Trejo, Edgar Givry, Alexandra Vandernoot, Harrison Lowe, Roland Blanche, François Perrot, Francis Lemaire, Gil Birmingham, Christian Bouillette, Alain Bouzigues, Michel Caccia
Scénář: Francis Veber
Hudba: Vladimir Cosma

Údaje o DVD:
Zvuk: Dolby Digital 2.1 česky, francouzsky
Délka: 100 minut