Špidla Data Processing – Maestro – Hudba smrti (PC hra)

Jako každý čtvrtek, ani 7. června 2012 nechybí v nabídce další přírůstek v edici Hráčův ráj. Společnost Špidla Data Processing vydává hru plnou mystiky a napětí Maestro – Hudba smrti za 59,- Kč

Podivná epidemie hubí bez slitování vše živé v dosahu. Muže, ženy i děti. Nic jí neunikne. Počet obětí neustále roste. Je bezpodmínečně nutné zabránit dalšímu šíření tohoto zhoubného viru. Vypátrejte příčinu této záhady. Zachraňte svou rodnou zem před smrtelnou nákazou nebývalého rozsahu!

Vychutnejte si tajemný příběh plný napětí a nádherných animovaných sekvencí! 

– Napínavý příběh

– Strašidelná atmosféra

– Nádherná grafika

– Desítky miniher

– Dva stupně obtížnosti

Jsou toho plné noviny. V jednom malém městečku nedaleko Paříže již spoustu dní řádí podivná nákaza. Vyžádala si stovky lidských životů. Ti, kteří měli to štěstí a přežili, shodně tvrdí, že nejdřív uslyšeli z dálky nějakou podmanivou hudbu. A pak to přišlo! Lidé v mžiku zestárli o desítky let. Z minuty na minutu se muži, ženy i děti proměnili ve svraštělé starce s šedinami a propadli smrti. Čirá hrůza.

Není dne, aby si tato nákaza nenašla nějakou další oběť. Došlo to dokonce tak daleko, že na celou oblast je uvalena karanténa. Mně, jakožto vrchnímu inspektorovi pařížské policie, přišel povolávací rozkaz. Měl jsem se vydat na ono místo a přijít záhadě na kloub. Už první výslechy přeživších obyvatel potvrdily mou domněnku. Nyní jsem si zcela jistý, že se nejedná o žádnou běžnou nemoc či zhoubnou infekci. Dle mého názoru za vším stojí člověk z masa a kostí. Někdo, kdo nejspíš dokáže zkomponovat hudbu smrti! Zní to šíleně, ale lepší vysvětlení mě nenapadá. Vím je jedno. Musím tu vraždící bytost najít dříve, než její ďábelská melodie usmrtí někoho dalšího!

Ponořte se do pátrání uprostřed tajuplné Francie! Vydejte se na staršidelnou pouť a zjistěte, kdo zde zahubil tolik nevinných obyvatel!

Celá hra v češtině. 

Zadní strana