ABC – Nibiru: The Messenger of the Gods (PC hra)

V nabídce trafik už dávno nejsou (kromě novin a časopisů) jen filmy nebo hudební nosiče. Podobně jako filmová produkce vychází v podobě příbalů různých magazínů nebo deníků i jako samostatné edice bez časopisu v kartónových obálkách zkouší nové cesty k zákazníkovi i software. Dnes 29. ledna 2008 vyšla na DVD-ROM v edici PC her Abc hra Nibiru: The Messenger of the Gods. Cena 37,- Kč.

Martin, student archeologie, sedí v potemnělé kanceláři archivu a přemýšlí. Myšlenky mu přeruší až zvonící telefon. V té chvíli ještě nemá tušení, že v příštích dnech prožije největší dobrodružství svého života. Z počátku nevinná cesta do krásné noční Prahy se změní v nebezpečné pátrání po dávné mimozemské civilizaci, ukryté v srdci starobylé pyramidy Mayů.

Martin a jeho strýc profesor de Vilde odvíjí nit příběhu, který začal už v dobách druhé světové války. Náhoda tomu chtěla, aby zapomenuté místo tajných výzkumů vydalo své tajemství až v dnešních dnech, kdy už, jak se zprvu zdá, nežije nikdo, kdo by měl tahný projekt Nibiru v paměti. Martin a profesor však netuší, že nejsou sami, kdo po tajemství Nibiru pátrá…

Během napínavé cesty z Prahy až do temných prostor mayských pyramid prožije Martin nejedno překvapení v ději plném mystické atmosféry. Dokáže splnit profesorův sen a objeví tajemství dávno mrtvého národa Mayů?

Produkce: Future Games

Distributor: Prague Promotion

Systémové požadavky:

Minimální:

Pentium III 800 GHz

128 MB RAM

DirectX kompatibilní grafická karta 32 MB RAM

DirectX kompatibilní zvuková karta

Windows 95/98/ME/2000/XP

DirectX 9.0 nebo vyšší

2.5 GB volného místa na disku

16× CD-ROM

Optimální:

Pentium III 1.3 GHz

256 MB RAM

Grafická karta 64 MB RAM