Hollywood Classic Entertainment – Pravěk útočí 1. DVD IV. série

Podle dostupných podkladů už je jasné, že Hollywood Classic Entertainment bude pokračovat a zahájí vydávání další série – ve čtvrtek 11. října 2012 bude za 99,- Kč v prodeji Pravěk útočí – 1. DVD IV. série. Časoprostorovou branou k nám pronikají vyhynulé prehistorické příšery.

Po roce stráveném v období křídy Abby a Connor konečně prchají z anomálie i s anomálním zařízením, které nalezli v raptorově doupěti. Zatímco se nový ARC tým pouští do další akce, Abbyno a Connorovo místo v něm je ohroženo.

Connor se setká se svým starým přítelem, zaskočí ho však jeho obsesivní sledování příšer. Společně stíhají prchající stvůru až k jejímu doupěti, jen aby se přesvědčili, že skonala. Connor musí projevit statečnost a bystrost, aby získal zpět své místo v týmu. S novým týmem a novými hrozbami čelí dosud nejnáročnějším úkolům.

Zadní strana 

Žánr: Akční / Dobrodružný / Sci-fi

Země původu: Velká Británie

Původní název: Primeval

Rok vzniku: 2010

Délka: 133 minut

Režie: Tony Mitchell, Cilla Ware, Mark Everest, Richard Curson Smith, Matthew Thompson

Námět: Tim Haines, Adrian Hodges

Scénář: Steve Bailie, James Moran, Mike Cullen, Paul Mousley, Catherine Linstrum, Paul Farrell, Andrew Rattenburry, Cameron McAllister

Produkce: Tim Bradley, Donal Geraghty, Tim Haines, Adrian Hodges, Katie Newman, Rebecca O’Flanagan, Michael Treen

Hudba: Stephen McKeon

Kamera: Donal Gilligan

Střih: Richard Cox

Kostýmy: Gaby Rooney

Společnost: Impossible Pictures / Treasure Entertainment

Hrají: Ciarán McMenamin (Matt Anderson), Andrew Lee Potts (Connor Temple), Hannah Spearritt (Abby Maitlandová), Ben Miller (James Lester), Alexander Siddig (Philip Burton), Ben Mansfield (kapitán Becker), Ruth Kearney (Jess Parkerová), Anton Lesser (Gideon), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9

Bonus: žádný