Magic Box – Madagaskar 3

V předvánoční čas se MagicBox rozhodl nabídnout ve středu 19. prosince 2012 za 399,- Kč zatím poslední díl dobrodružství party uprchlíků ze ZOO Madagaskar 3. Budete šílet nadšením!

Vaši oblíbení hrdinové se vrací ve svém zatím nejpovedenějším dobrodružství! V bláznivě vtipném a výstředním dobrodružství, které kritika zhodnotila jako „okouzlující a ohromně zábavné“ (BILL ZWECKER, CHICAGO SUN-TIMES), se Alex, Marty, Melman a Glorie ocitnou v Evropě. Ve snaze uniknout před kapitánkou Dubois pověřenou odchytem zvířat se celá parta včetně slávychtivého krále Jelimána a akčních tučňáků přidá k cirkusu. Tuhle šílenou komedii plnou adrenalinu a nových groteskních hrdinů si každý zamiluje!

Aby se dostali domů, byli ochotní hodně riskovat. Například letěli v letadle řízeném tučňáky. Přesto hrdinové Madagaskaru dosud do pelíšků v newyorské zoo nedorazili. Dobrá zpráva je, že díky fenomenálnímu úspěchu předchozích dílů dostali v kinech třetí pokus, ovšem zda to tentokrát vyjde, zůstává ve hvězdách. Po panenském ostrově Madagaskaru a širých afrických pláních si budou klestit cestičku k domovu džunglí evropských velkoměst…

Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí doplavat za nimi po svých Středozemním mořem. Tučňáky nutně potřebují, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů. Zjevení divokých, i když přátelských šelem v epicentru evropské zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol zkrotit kapitánka Chantal DuBois. Je to elitní agentka organizace na odchyt zvěře, pro kterou je její práce posláním. Představa, že svůj životopis vyšperkuje ulovením žirafy, lva, zebry a hrošice ji dovádí až k nadlidskému úsilí a k rozhodnutí dostat se jim na kobylku za každou cenu. V Africe se schovali celkem snadno, na civilizovaném světadíle jim poskytne jediné maskování kočovný cirkus, který se po evropské šňůře chystá i do New Yorku. Jenže staňte se cirkusáky, když nic zvláštního neumíte… Tenhle zpáteční lístek vyjde Martyho, Melamana, Glorii a Alexe hodně draze.

Na imdb.com 70 procent, na csfd.cz 73: Nečekaná a neuvěřitelná jízda plná smíchu.

Zadní strana

Žánr: Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Země původu: USA

Rok vzniku: 2012

Délka: 90 minut

Původní název: Madagascar 3: Europe’s Most Wanted

Světová premiéra: 18. května 2012 – Francie (Cannes Film Festival)

Kinopremiéra v ČR: 14. června 2012

Režie: Eric Darnell, Tom McGrath? Conrad Vernon

Scénář: Eric Darnell, Noah Baumbach

Produkce: Holly Edwards, Mireille Soria, Mark Swift

Hudba: Hans Zimmer

Střih: Nick Fletcher

Společnost: DreamWorks Animation / Pacific Data Images

Hlasy v původním znění: Ben Stiller (Alex), Chris Rock (Marty), David Schwimmer (Melman), Jada Pinkett Smith (Gloria), Sacha Baron Cohen (král Julien XIII), Cedric the Entertainer (Maurice), Andy Richter (Mort), Tom McGrath (Skipper / policista), Frances McDormand (kapitán Chantel DuBoisová), Jessica Chastainová (Gia), Bryan Cranston (Vitaly), Martin Short (Stefano), Chris Miller (Kowalski), Christopher Knights (vojín), Conrad Vernon (Mason / druhý policista), Vinnie Jones (pes Freddie), Steve Jones (pes Jonesy), Nick Fletcher (pes Frankie), Paz Vega (kůň), Frank Welker (Sonya), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, 5.1 česky, 2.0 audiokomentář, 5.1 polsky, 5.1 slovensky

Titulky: česky, česky audiokomentář, anglicky, anglicky audiokomentář, slovensky, polsky, polsky audiokomentář

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9 (1,78:1, podle imdb.com 1,85:1)

Bonus: Komentář k filmu režisérů Erica Darnella, Conrada Vernona&Toma McGratha

Cirkusáci: Herecké obsazení

Vystřižené scény

Šílená hudební směs

Ukázky:

  • Legendární parta
  • Videohra Madagaskar 3

Svět Dreamworks Animation:

  • Shrek
  • Jak vycvičit draka
  • Kung Fu Panda
  • Madagaskar
  • Kocour v botách

Cirkusová show (DVD-ROM)