Blesk – Sexy Pistols

Pokud se vám při nedávném televizním uvedení zalíbil humorný western či alespoň jeho dvě hlavní ženské postavy, pak využijte příležitosti. Blesk přinese v pátek 8. srpna 2008 na pulty Sexy Pistols za 49,- Kč se Salmou Hayek a Penélope Cruz.

Rok 1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko.

Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů.

Trochu podrobněji tady nebo tady.

A ještě co diváci:

Bandidas zachraňují jen ty dvě nechutně roztomilé a rozdováděné dámy v hlavních rolích. Oddechovka, která upoutá nejen krásou hlavních hrdinek, ale i hloubkou jejich výstřihů.

Žánr: Akční / Komedie / Western

Země původu: Francie / Mexiko / USA

Rok vzniku: 2006

Délka: 89 minut

Světová premiéra: 18. ledna 2006

Premiéra v kinech ČR: 6. července 2006 s titulky

Původní název: Bandidas

Režie: Joachim Roenning, Espen Sandberg

Scénář: Luc Besson, Robert Mark Kamen

Produkce: Luc Besson, Jean-Michel Lacor, Mehdi Sayah, Ariel Zeitoun

Hudba: Eric Serra

Kamera: Thierry Arbogast

Společnost: Europa Corp. / TF1 Films Productions / A.J.O.Z. Films / Ultra Films / Canal+ / TPS Star

Natáčeno: Durango, Mexiko / San Luis Potosí, Mexico

Hrají: Penélope Cruz (Maria Alvarezová), Salma Hayek (Sara Sandovalová), Steve Zahn (Quentin Cooke), Dwight Yoakam (Tyler Jackson), Denis Arndt (Ashe), Audra Blaser (Clarissa Asheová), Sam Shepard (Bill Buck), Ismael ‚East‘ Carlo (Don Diego), Gary Cervantes (Pedro), José María Negri (Padre Pablo), Lenny Zundel (Bernardo), Edgar Vivar (ředitel banky), Ernesto Gómez Cruz (Brujo), Filiberto Estrella (Midget), Yomo Tlazotlalli (Gordo), Humberto Elizondo (guvernér), Justo Martínez (ředitel banky Cable), Ana Ofelia Murguía (Consuelo), Luis Fernando Orozco (šerif), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital DTS, 5.1 anglicky, 5.1 česky

Titulky: česky, slovensky

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9 (2,35:1)

Bonus: Upoutávka, Film o filmu (14:26 – anglicky s českými titulky), Rozhovory: Penélope Cruz a Salma Hayek (10:09 – anglicky s českými titulky), režiséři Joachim Roenning a Espen Sandberg (11:17 – anglicky s českými titulky)