Magic Box – Disney Junior: Mickey a Donald na farmě

Společnost MagicBox v pondělí 8. dubna 2013 pošle za 149,- Kč do trafik další DVD pro děti, na pulty dorazí Disney Junior: Mickey a Donald na farmě. Plná stodola dobrodružství!

Strýček Donald farmu měl, a na ní spoustu přátel měl! Hija Hija Hou!

Připrav se na to, že budeš muset přiložit ruku ke společnému dílu. Mickeyho dobrodružství nás totiž tentokrát zavedou na statek, kde je potřeba jezdit na traktoru, pečovat o zvířata a zastat spoustu jiné práce.

Zazpíváš si písničku o farmářích Mickeym a Donaldovi a jejich zvířátkách, zaseješ nová semínka a nakrmíš hladová domácí zvířata, to všechno v DISNEY JUNIOR: Mickey a Donald na farmě. Zničehonic se ale zblázní větrný mlýn a jeho hrozivý vichr odfoukne krávy ze stáje, drůbež z kurníku a prasátka z jejich chlívku. Jediný, kdo dokáže Mickeymu a Donaldovi pomoci všechna zvířata najít a dostat je zpátky domů, jsi právě ty!

Navíc tě čekají čtyři díly plné smíchu a zajímavostí ze života na statku, písniček a legrace, takže se při sledování těchto dílů DISNEY JUNIOR bude bavit úplně každý.

Obsah DVD:

Mickey a Donald na farmě (1. epizoda 4. sezóny TV cyklu Mickeyho klubík – Mickey and Donald Have a Farm! – 5. listopadu 2012)

Další epizody: Goofyho minizoo, Clarabellin klubíkový muzikál, Kutil Goofy, Donald hlídá vejce

Zadní strana 

Žánr: Pohádka / Dětský / Animovaný

Země původu: USA

Rok vzniku: 2012

Délka: 100 minut

Původní název: MMCH: Mickey & Donald Have A Farm

Produkce: Roberts Gannaway

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: anglicky

Obraz: barevný PAL 16:9 (1,78:1)

Bonus: