Hollywood Classic Entertainment – Garfield Show – 17. DVD (Dlouhý spánek)

Společnost Hollywood Classic Entertainment pokračuje v úterý 4. června 2013 za 99,- Kč ve vydávání série příběhů o tlustém líném kocourovi diskem Garfield Show – 17. DVD (Dlouhá noc).

Je schopen všeho. Mějte se před ním na pozoru!

Tlustý cynický kocour, který zbožňuje italské těstoviny, nenávidí sport a pondělky, sleduje televizi, ať dávají cokoli, ponižuje svého majitele a pohrdá psy. Vychytralá potvůrka, se smyslem pro anglický humor stejně jako nejstarší banánové gagy. Sebevědomý, cynický, lehce ješitný a hlavně nejtlustší kočičí elegán v historii, pán domu i ledničky. Kocour Garfield – král postaviček komiksového stripu. Narodil se v roce 1978 z pera a z čisté lásky kreslíře Jima Davise, kdy jeho tříokénkové kreslené historky začaly vycházet v novinách. V té době netušil, že se stane světovým fenoménem a jednou ho bude denně číst více než 220 milionů fanoušků v 250 zemích světa. I české čtenáře provází tato svérázná postavička na stránkách některých deníků i samostatných knížek už několik let. Nelze se pak divit, že se jeho neodolatelnému a kultivovanému humoru dostalo i animovaného zpracování. Příběhy Garfielda a jeho rodiny, kterým se smějí děti i dospělí, mladí i staří, ženy i muži, dnes sleduje televizní obecenstvo více jak pětatřiceti zemí světa.

Epizody na disku:

95. Láska a lasagne (95. Love and Lasagna – ? – 22. června 2011)

Garfield, Jon a Odie si objednali docela slibnou hostinu ve Vitově pizzerii. Ale Vitovo dřív vynikající jídlo se změnilo v něco… ne tak vynikajícího. Jsou odhodláni přijít tomu na kloub. V pizzerii narazí na rozrušeného Vita a zjistí důvod jeho nynějšího špatného vaření: Vito přišel o svou lásku. Nádherná Angelica ho opustila kvůli Brentovi Mogulovi, mladému a atraktivnímu magnátovi. Garfield se rozhodne najít způsob, jak je zase dát dohromady, ale když objeví Mogulovy plány s Vitovou pizzerií, ukáže se, že Vitův vztah není to jediné, co je potřeba zachránit.

96. Černobílý svět (96. True Colors – ? – 22. června 2011)

Garfield se zrovna chystá zjistit, kdo ukradl Klopmanský diamant, když televize zase přestane fungovat. Jon volá opraváře, ale oprava televizoru nebude jen na pár dní. Aby Jon uklidnil Garfielda, vytáhne z garáže starý televizor po babičce. Garfield televizor sice zprovozní, ale jediné, co na něm chytne, je show doktora Hodňáka, na kterou se Jon díval jako malý kluk. Ale na doktorovi je něco velmi podivného. Když doktor Hodňák ztrestá Garfielda za zlobení Nezmara tak, že ho změní na černobílého, Garfield se musí chovat hezky, aby se mu vrátily barvy. Ale být hodný není vždycky snadné jak to zní, zvláště ne pro Garfielda.

97. Střídavé počasí (101. Rain or Shine – ? – 27. června 2011)

Jon a Liz mají naplánovanou třítýdenní dovolenou na pláži… bez Garfielda a Odieho. K jejich zděšení budou muset zůstat s tetou Ivy, dokud bude Jon pryč. Garfield a Odie se modlí za déšť, jedinou věc, která by mohla přerušit plánovaný výlet. Mezitím leprikón Paddy putuje tunelem ve snaze uniknout irskému deštivému počasí. Omylem však vezme deštivé počasí s sebou a tak je v Irsku slunečno a v Jonově městě prší. Garfield a Odie si myslí, že jsou zachráněni, dokud se Jon nerozhodne, že tedy pojedou do Irska, a Garfield s Odiem skončí s tetou Ivy tak či tak! Naštěstí mají trpasličí přátele na vysokých místech.

98. Sila myší mysli (97. Mind Over Mouse – ? – 23. června 2011)

Zdá se, že Kvík v sobě objevil novou sílu: přesně ví, co se stane, ještě než se to stane. Jak to dělá? Dělá prostě to samé co my, sleduje Garfield show! Tahle epizoda je shodou okolností repríza. Garfield a Kvík uzavřou dohodu. Garfield bude předstírat, že tuto moc ovládá on a stane se „Kocourem, Který Předvídá Budoucnost.“ Díky jejich nové kočičí celebritě se Jona Odie ocitnou na natáčení televizního pořadu a mají tak možnost vyhrát milion dolarů. Je tu jediný problém: Kvík omylem smazal tuto epizodu! Bez Kvíka čelí Garfield (a hlavně Jon) národnímu trapasu.

99. Dlouhý spánek (98. The Big Sleep – ? – 23. června 2011)

Když Garfieldovi během sledování televize zmizí jeho občerstvení, jediné, co během vyšetřování najde, jsou veverky, užívající si jeho dobrot. Jak už to bývá: připravují se na zimní spánek tak, že jedí obrovské množství jídla. Hej! To se zdá Garfieldovi jako velmi dobrý nápad! A tak se začne Garfield připravovat na dlouhý spánek. Ale spaní po mnoho měsíců není tak snadné, jak to zní, hlavně když žijete v domě s dalšími zvířaty. Nezmar v tom vidí dobrou příležitost mít dům jen pro sebe. Ale jeho malý večírek na oslavu by mohl být problém pro spící kočičku.

Náhled zadní strany z webu PNS

Žánr: Animovaný / Rodinný / Komedie

Země původu: Francie / USA

Rok vzniku: 2008 – 2012

Délka: 60 minut

Původní název: The Garfield Show

Režie: Philippe Vidal

Námět: Jim Davis

Scénář: Jim Davis, Julien Magnat, Mark Evanier, Peter Betts, Jessica Menendez, Christophe Poujol

Produkce: Mark Evanier, Jim Davis, Robert Réa, Kim Campbell, Marie-Pierre Moulinjeune

Hudba: Laurent Bertaud, Jean-Christophe Prudhomme

Společnost: Dargaud Marina / MediaToon / Paws

Hlasy v anglickém znění: Frank Welker (Garfield / Eddie Gourmand), Gregg Berger (Odie / Squeak / Harry), Wally Wingert (Jon Arbuckle / Hercules), Jason Marsden (Nermal / Vito / Lizin otec / Pete / Dr. Bonkers), Julie Payne (Dr. Liz Wilsonová / Lizina matka), Laura Summer (Drusilla & Minerva), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 16:9 (1,78:1)

Bonus: žádný