Magic Box – Lego Hero Factory: Nový tým

Další film s hrdiny poskládanými z kostiček nabídne společnost Magic Box, v pátek 1. listopadu 2013 bude ke koupi za 199,- Kč DVD Lego Hero Factory: Nový tým. Napínavé filmové dobrodružství s novou generací hrdinů!

Postaveni k akci!

Vítejte v Hero Factory, kde se staví ti nejmocnější hrdinové, aby plnili jedinou funkci – zachránili svět před zlem! Pod vedením šéfa Alfa Týmu Stormera a zkušených Bulka a Stringera bojují nováčci Furno, Breez a Surge s ďábelskými stvořeními jakou jsou například Corroder, který vystřeluje kyselinu, nebezpečný Rotor, opatřený rotujícícími čeplemi, a zuřivý odstřelovač Xplode. Tito zločinci ale nepracují sami. Ke slovu se dostává zkorumpovaný zloduch Hero ze Stormerovy minulosti a hrozí, že zničí Hero Factory a rozpoutá destrukci napříč galaxií. Hrdinové budou potřebovat všechny své schopnosti, důvtip a odvahu, aby čelili největší výzvě, jaká je kdy potkala a zničili ho. Postavte se na stranu nové značky hrdinů, kteří byli v tomto originálním filmu od tvůrců BIONICLE® stvořeni k akci!

Podle všeho jde o sestřih televizního seriálu, který si na imdb.com vysloužil 72 procent, kdežto na csfd.cz 46: Reklama na Bionicle.

Zadní strana 

Žánr: Akční / Dobrodružný / Animovaný / Rodinný

Země původu: USA

Rok vzniku: 2010

Délka: 84 minut

Původní název: Lego Hero Factory: Rise of the Rookies

Režie: Mark Balod

Scénář: Sean Catherine Derek

Produkce: Kristy Scanlan, Joshua Wexler

Hudba: David Wurst, Eric Wurst

Společnost: Threshold Animation Studios

Hlasy v původním znění: John Schneider (Preston Stormer), Henry Winkler (Zib), Eric Christian Olsen (William Furno), Malcolm McDowell (Mr. Makuro), Christopher B. Duncan (Bulk), Stephen Stanton (Stringer), Bryton James (Surge), Jean Louisa Kelly (Breez), Mark Hamill (Von Nebula), Joel Swetow (Rotor), Jeff Bennett (Xplode), Fred Tatasciore (Thunder), Charles Adler (Corroder), Jennifer Coolidge (reportérka), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, 2.0 česky, dánsky, finsky, norsky, švédsky

Titulky: česky, anglicky pro neslyšící, dánsky, finsky, norsky, švédsky

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9 (1,78:1)

Bonus: Lego Atlantis