Magic Box – Lego Hero Factory: Divoká planeta

Společnost Magic Box pokračuje v úterý 12. listopadu 2013 za 199,- Kč ve vydávání kostičkových robotů diskem Lego Hero Factory: Divoká planeta. Červený poplach hrdinům: nové zábavné dobrodružství s mladou generací hrdinů.

Cíl mise Hero Factory: postavit nejstatečnější a nejdokonalejší hrdiny galaxie!

Když nováček Rocka dorazí na vzdálenou planetu Quatros poté, co obdržel volání o pomoc od jejího obyvatelstva, zjistí, že je celá planeta potřebuje zachránit. Rocka je uvězněn jako rukojmí Aldouse Witche, bývalého profesora Hero Factory, ze kterého se stal Šaman prahnoucí po moci. Je na profících Bulkovi a Stringerovi a nováčcích Furnovi, Nexovi a Stormerovi, aby osvobodili Rocku, zničili zkaženého profesora a zachránili kdysi krásnou planetu. Ale čas se krátí! Stanou se hrdinové svačinkou pro monstra? Bude Quatros zničen? Jádro Quatrosu může být uzdraveno jenom, když hrdinové budou spolupracovat. Mocné zlo porazí jen nejsilnější hrdinové v tomto původním filmu od tvůrců BIONICLE®!

Na imdb.com 64 procent, kdežto na csfd.cz 30.

Zadní strana

Žánr: Akční / Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Sci-fi

Země původu: USA

Rok vzniku: 2011

Délka: 43 minut

Původní název: Lego Hero Factory: Savage Planet

Režie: Mark Balod

Scénář: Sean Catherine Derek

Produkce: Kristy Scanlan, Joshua Wexler

Hlasy v původním znění: John Schneider (Preston Stormer), Henry Winkler (Nathaniel Zib), Eric Christian Olsen (William Furno), Christopher B. Duncan (Dunkan Bulk), Stephen Stanton (Jimi Stringer), Tom Kenny (Daniel Rocka), Jason Canning (Julius Nex / Raw Jaw), Fred Tatasciore (Witch Doctor), Dee Bradley Baker (Fangz / Scorpio), Jean Louisa Kelly (Waspix), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, 2.0 česky, dánsky, finsky, norsky, švédsky

Titulky: česky, francouzsky (Paříž), maďarsky, polsky, anglicky pro neslyšící, italsky pro neslyšící, německy pro neslyšící

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9 (2,40:1)

Bonus: Bonusová epizoda: Peklo v plamenech – Když se proradný Firelord a jeho banda zmocní palivové stanice, Stormer, Furno, Surge a Breez jsou nuceni použít nové „vylepšené“ zbraně před jejich dokončením – nebo se smířit se ztrátami na životech. (23 min.)