Comgad – Disney: Magická kolekce: Auta (PC hra)

Čert aby se v tom poslední dobou vyznal. Čím větší krize trafikového trhu, tím víc titulů denně, ba dokonce i v oborech, které už dávno ze sortimentu vymizely. Po hudbě se z ničeho nic vrací i plnohodnotné herní tituly. Ve středu 4. prosince 2013 je s logem společnosti Comgad v nabídce za 199,- Kč v edici Disney: Magická kolekce titul Auta.

Pořádně to rozjeďte! Objevujte veliký svět Kardanové Lhoty.  

 

Nažhavte pneumatiky ve více než 30 závodech a minihrách! Porazte své kamarády v režimu více hráčů! 

 

Blesk McQueen je skvělé závodní auto, které jako nejmladší v historii vyhrálo závod o slavný Zlatý píst. McQueen se účastní závodu přes Kalifornii, kde se o hlavním vítězi rozhoduje vylučovací formou. Zabloudí a propadne panice. Zůstane sám, ale přesto se zoufale snaží najít státní silnici. Cesta ho zavede až do Kardanové Lhoty, zapomenutého městečka na silnici 66,kde vjede na rozestavěnou hlavní třídu a zničí ji. Do závodu zbývá jen pár dní a McQueen sedí ve vězení. Odejít může, teprve až opraví silnici, kterou svou jízdou poškodil. Až se seznámí se zdejšími neobvyklými obyvateli, zjistí, že přátelství a týmová práce je nade vše a že v životě jde hlavně o cestu, nikoliv o cílovou pásku. V akčním finále pak naše autíčko zjistí, co to obnáší být skutečným šampiónem.

Projeďte cílem jako první a užijte si zábavné a napínavé závody na motivy stejnojmenného filmu Auta od Pixar Animation Studios,který uvádí společnost Walt Disney Pictures. Hrajte za všechny oblíbené postavy a pomozte Bleskovi McQueenovi získat kýžené vítězství v závodě o Zlatý píst.

Základní prvky PC hry:

– závodní adventura na základě filmového příběhu, která zachycuje všechny klíčové momenty z filmu

– více než 10 charakterů z filmu, za než je možné hrát a se schopností interakce s ostatními hlavními charaktery z filmu

– hráčsky vstřícné prostředí s více než 70-ti závody 20 různých tratí (závody jak na ulici města tak na samotných závodních tratích)

– mnoho mini her

– mód pro 2 hráče

– na dabingu PC hry se podíleli stejní herci jako na dabingu stejnojmenného filmu (R. Krajčo, P. Novotný, Jan Teplý, Vladimír Brabec a Jiří Prager a další)

Minimální systémové požadavky: Windows® 2000/XP – 256 RAM • Procesor: Pentium 3, 800 MHz nebo rychlejší • Zvuk: DirectX 9 a vyšší • Grafická karta: GeForce2/ATI 7500, 32 MB VRAM min. • Harddisk: 2 GB volného místa • DVD mechanika • Hra není kompatibilní s integrovanými grafickými kartami včetně notebooků