DVD edice – Nepřemožitelný Ali

 

A je zde další exkluzivní česká DVD premiéra z DVD edice. Tentokrát je to film plný napětí, akce a dobrodružství. Současně je to ale i historický příběh a možnost nahlédnout na tureckou kinematografii, se kterou se nesetkáváme zas tak často. Jmenuje se Nepřemožitelný Ali. Film nese podtitul: Dobrodružství ve stylu Indiana Jones. Cena 49,- Kč a v prodeji je od 29. července 2008.

 

Píše se rok 1918 a Ali se vrací domů z války, kde bojoval za poraženou stranu. Zjišťuje také, že dívka, kterou miloval, se mezitím provdala za jiného muže. Věci se začínají dávat do pohybu, když přicházejí do turecka britští vojáci. Boxerská minulost, záliba v hazardu a slabost pro ženy se nyní Alimu velmi hodí k tomu, aby mohl uskutečnit svůj plán. Dobrodružství ve stylu Indiana Jonese, které vás nejen pobaví, ale také chytne za srdce, může začít.

Originální název: Son osmanli yandim ali
Země původu: Turecko
Rok vzniku: 2007
Žánr: Dobrodružný, akční, historický

Režie: Mustafa Sevki Dogan
Hrají: Kenan Imirzalioglu, Cansu Dere

Námět: Suat Yalaz
Scénář: Baykut Badem, Mehmet Soyarslan

Hrají: Emin Boztepe, Engin Senkan, Öner Erkan, Levent Öktem, Anna Babkova, Hasan Yalnizoglu, John Baker, Ilker Ayrik, Murat Tayyar, Baykut Badem, Engin Yüksel, Dogan Tank, Akin Erozan, Murat Kiliç, Hakan Dündar, Latif Akgedik, Istemi Betil, Selim Mizrahi, Ugur Demirpehlivan, Cem Cücenoglu, Kaya Gürel, Atilla Karagöz, Mutlu Polat, Baran Akgedik, Ramiz Yalçin, Bülent Özkaya, Fatih Dogan, Firat Demirag, Charles Carroll, Ahmet Bilgin, Güray Kip, Nami Esatgil, Richard Barbery, Alper Düzen, Ayber Koçar, Ragip Savas, Alican Yücesoy.

Kamera: Zekeriya Kurtulus
Střih: Filiz Ekinci
Hudba: Hasan Saltik
Produkce: Berna Akpinar

Údaje o DVD:
Délka: 121 minut
Obraz: barevný, PAL, 16:9
Zvuk: Dolby Digital 5.1 česky, Dolby Digital 5.1 anglicky
Titulky: české
Bonusy: fotogalerie, trailer, ukázky z dalších titulů řady DVD edice