Pondělní Blesk s DVD – Rodinné album

Pondělí, romantika, Danielle Steel, tudíž Blesk pokračuje a 11. srpna 2008 další TV film Rodinné album za 49,– Kč. Vzpurné děti, tatínek playboy, maminka herečka!
  

Americké televizní drama o životě hollywoodské herečky, která tvrdě bojovala, aby udržela pohromadě svou zdánlivě dokonalou rodinu. Filmová dráha jí sice přinesla bohatství i slávu, ale tím jediným měřítkem úspěchu pro ni byla rodinná láska.

Příběh dává nahlédnout do rodinného alba fotografií, které jakoby mapovaly a vyprávěly historii bouřlivého manželství Faye a Ward Thayerových, plného radostí i strastí, štěstí i tragédií jejich, i čtyř vzpurných dětí. Příběh začíná v době, kdy v době korejské války mladý poručík Ward Thayer poprvé spatřil hollywoodskou herečku Faye Price, a kdy se po bouřlivé krátké romanci dověděl, že se s ní musí oženit, protože jejich vášnivá láska nezůstala bez následků. Faye opustí svou slibně se rozvíjející kariéru, aby se mohla věnovat rodině, ale ani všechny peníze světa a rodinné štěstí nemohou udržet jejího neklidného světáckého manžela.

Utrácí víc než si může dovolit, a tak netrvá dlouho a prohraje celé rodinné jmění a poté co Faye zjistí, že měl pletky s jinou ženou, prohraje i ji. Zlomená žena, nucená postarat se sama o děti, se rozhodne vrátit do Hollywoodu a pokusit se začít znovu budovat kariéru. Roky plynou a děti se postupně staví na vlastní nohy a opouští rodný dům. A Faye sní o tom, že jednou uvidí celou svou rodinu opět pohromadě.

Žánr: Drama / Romantický
Země původu: USA
Rok vzniku: 1994
Délka: 200 min. (!!)
Původní název: (Danielle Steel’s) Family Album
Světová premiéra: 23. října 1994
Režie: Jack Bender
Scénář: Danielle Steel, Karol Ann Hoeffner
Produkce: Douglas S. Cramer, Daniel Dugan, Dennis Hammer
Hudba: Lee Holdridge
Kamera: Michael W. Watkins
Společnost: The Cramer Company / NBC Productions

Hrají: Jaclyn Smith (Faye Price Thayerová), Michael Ontkean (Ward Thayer), Joe Flanigan (Lionel Thayer), Kristin Minter (Valerie Thayerová), Leslie Horan (Anne Thayer O’Haraová), Tom Mason (Bill O’Hara), Brian Krause (Greg Thayer), Steven Gilborn, Paul Satterfield (Paul Steel), James Curley, Kristen Dalton (Maizie), Joel Gretsch (John), a další

Údaje o DVD tradičně neznámé