Můj přítel Monk 15 – Pan Monk jde do cirkusu

Zítřejší vydání dalších případů pana Monka má název Pan Monk jde do cirkusu, a jak už sám název napovídá, bude se odehrávat v prostředí manéže i cirkusových maringotek. Vychází v pondělí 11. srpna 2008. Cena 69,– Kč.

Vypadalo to na klidnou večeři, ale pak došlo k vraždě. Vraždu v restauraci provedl maskovaný akrobat před zraky všech hostů. Pan Monk začíná s vyšetřováním v cirkusu, který do města zavítal. Zjistí, že do případu je zapleten i slon. Ředitel cirkusu je zavražděn ve výšce letícím ninjou, a vše ukazuje na jeho bývalou manželku. Ale jak může akrobatka spáchat zločin, když má zlomenou nohu?

Data o filmu:
Žánr: krimi, detektivka
Země původu: USA
Rok vzniku: 2003
Originální název: Mr. Monk Goes to the Circus
Režie: Randall Zisk
Námět: Hy Conrad
Scénář: James Krieg

Hrají: Tony Shalhoub (Adrian Monk), Bitty Schram (Sharona Fleming (episodes 1–38)), Jason Gray-Stanford (Lt. Randall Disher), Ted Levine (Captain Leland Stottlemeyer), Lola Glaudini (Ariana), Mark Ivanir (Edgar Heinz), Ilia Volok (Ryan), Steve Monroe (Sgt. Myers), Marek Probosz (Sergei), Shauna Duggins (Ninja), K. T. Thangavelu (Radiologist), Daniel Faltus (maitre d‘), Voki Kalfayan (juggler), Lance Krall (Floppy the Clown), Lolita Davidovich (Natasia Lovara), Jeff Witzke (human cannonball)

Údaje o DVD:
Délka: 43 minut
Zvuk: stereo 2.0, český, polský (lektor)
Titulky: české, polské
Obraz: barevný, 4:3, Full Frame, PAL
Region: 2
Typ disku: DVD-5
Obal: DVD je v plastové krabičce s papírovým příbalovým sešitem.