Vapet Vás baví – Dvě dívky v jednom pyžamu

Vapet v edici Vás baví sáhne ve čtvrtek 27. listopadu 2008 pro další komedii Dvě dívky v jednom pyžamu v ceně 48,- Kč.

Mít dvě mladé milenky je sen spousty mužů. I Jérôme si asi myslel, že není nic úžasnějšího. Jenže pak mu jeho kamarád Lionel přivedl domů dvě mladé turistky, Švédku a Angličanku, které se mu podařilo odchytit na letišti krátce po tom, co jeho žena odletěla do Anglie. Obě chtějí zjistit, jestli to, co se říká o Francouzích, je pravda. Lionel se jim moc nezamlouvá, ale Jérôme vypadá slibně. Že by se blížilo plnění mužského snu? Spíš noční můry. Jérôme potřebuje dokončit důležitou práci a do toho kolem něj pořád pobíhají dvě mladé holky a poblázněný Lionel, který se nevzdává a pořád doufá, že se mu podaří jednu z dívek ulovit. Navíc se Jérôme obává tučného účtu za vodu, protože Ingrid říká: „U nás ve Švédsku se sprchujeme pořád!".

Hodnocení 3,1 z 10 na imdb.com ale moc komicky nevypadá. Veselejší je dostupný komentář předsametového pamětníka, který tvrdí, že při opakovaném sledování v kině byl film kratší a kratší, jak promítači postupně vystřihovali jednu nahatou scénku za druhou.

 

Žánr: Komedie

Země původu: Francie

Rok vzniku: 1974

Délka: 91 minut

Původní název: Deux grandes filles dans un pyjama

Světová premiéra: 26. dubna 1974

Režie: Jean Girault

Scénář: Jean Girault, Jacques Vilfrid

Produkce: Jean Girault, René Pignères

Hudba: Claude Bolling

Kamera: Guy Suzuki

Společnost: Story Films / Société Nouvelle de Cinématographie

Hrají: Philippe Nicaud (Jérôme), Jacques Jouanneau (Lionel), Michel Galabru (Canavese), Micheline Presle (Laurence), Marcha Grant (Stéphanie), Lotta Kinberg (Ingrid), Katia Tchenko (Elle), Paul Mercey (šofér taxi), Choupette Luciani (Corinne), Philippe Castelli (advokát), Nicole Chollet (domovník)

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 francouzsky, česky

Titulky: česky

Obraz: ?

Bonus: žádný